עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

אחד מהסיפורים הגדולים בבורסה הישראלית?

חברים יקרים, התרענו. הודענו. ואפילו הזכרנו ביום ראשון שמדובר בסיפור הכי מעניין לשבוע הקרוב. האב מודיעה שחתמה על הסכם מחייב למיזוג עם SPAC בבורסת נאסד״ק לפי שווי של 1.28 מיליארד דולר. (23-3-2022)
אחד מהסיפורים הגדולים בבורסה הישראלית?

דורון בראס

הכלב קרע את הרצועה

בתאריך 31.1 חברת האב אבטחת מידע פרסמה מזכר הבנות למיזוג עם חברת SPAC וקפצה כמעט 20%.

בעוד רבים חשבו שהעלייה החדה היא בעקבות הודעה "נחמדה" ולאחר מכן המנייה תתקן, אנחנו הבנו את הפוטנציאל העצום ועינב הוציא למנויים סקירת בזק על החברה.

הסקירה עסקה בהסקת מסקנות מסיפורי עבר, בלמידה על החברה לעומק ובאפשרויות לעתיד.

היום האב מודיעה שחתמה על הסכם מחייב למיזוג עם SPAC בבורסת נאסד״ק לפי שווי של 1.28 מיליארד דולר, מתוך זה האב תחזיק 81%, מה שמשקף להאב שווי של פי 3.5 מהשווי הנוכחי. בחישוב מהיר העסקה אמורה להתבצע לפי שער 2900 להאב (כרגע שער 800).

האב מספקת פתרונות סייבר במסגרת מחשוב ענן או שרתים וכן פתרון שמוגדר פתרון הגנת סייבר מוקטן ל-IoT. ב-2021 היא מוזגה לחברת ALD והיא נסחרת כיום בשווי 820 מיליון שקל.

מנכ״ל האב, אייל משה, אמר כי "הצמיחה העצומה שלנו בשנים האחרונות מעידה על כך שהשוק והלקוחות שלנו מאמינים בחזון החברה, בהנהגתה ובמיוחד בפלטפורמה הייחודית של HUB Security".

"הסיפור המעניין ביותר השבוע מגיע מכיוון חברת האב אבטחת מידע שעלייה כתבנו בהרחבה למנויים שלנו לפני כחודש וחצי" זה מה שרשמנו לכם בכתבה ביום ראשון, ואכן קיבלנו את הסיפור המעניין ביותר של השבוע, ואולי אפילו הסיפור הכי מעניין של השנה.

חשוב לציין, נכון לעכשיו, מרגע פרסום הכתבה לפני כחודש וחצי ועד עכשיו - הנייר עלה 85% - לא רע.

אין באמור המלצה לקנייה!

אם אתם מעוניינים לקבל את הסקירות הבלעדיות שלנו מדי יום (ואין ספק שהן באמת שוות זהב), מוזמנים להשאיר לנו פרטים בקישור ונחזור אליכם עם הפרטים המלאים

פרטים על הצטרפות ל"ישראל בורסה"

 
מובהר ומודגש כי הכותב [מחזיק בניירות ערך שהונפקו על ידי החברה נשוא המאמר] או [מספק שירותי ייעוץ לחברה בתחום שוק ההון ומקבל תמורה עבור כך]  ("החברה"), ועל כן קיים לו עניין אישי בחברה ובניירות הערך שלה. אין לראות במידע המובא במאמר כהצעה או שידול לקנות, למכור או לבצע עסקה כלשהיא בנייר ערך או מכשיר פיננסי אחר שהונפק על ידי בחברה, ואין באמור משום המלצה או הבעת כדאיות לגבי השקעה בחברה. המידע שמסופק במאמר הינו לצורך אינפורמטיבי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו ונתוניו האישיים של כל אדם.

פרסומת
פרסומת
פרסומת
פרסומת
בואו ללמוד שוק ההון עם עינב כהן! לפרטים נוספים לחצו כאן.