עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

בימים אדומים אלה - מי המנייה שמזנקת 110%?

בימים האחרונים ירידות חדות פוקדות את כל מדדי המניות בעולם. הלכנו לבדוק דווקא את המניות שעולות היום, ומצאנו את מניית DAWN שקופצת היום 110%. מה הסיפור? (13-6-2022)
בימים אדומים אלה - מי המנייה שמזנקת 110%?

דורון בראס

השוק נופל - DAWN מזנקת

בעוד יום של ירידות חדות בשווקי המניות, חיפשתי דווקא את המנייה יוצאת הדופן, זאת שמזנקת למעלה. היום, זאת מניית חברת Day One Biopharmaceuticals. נכון לשעה זו, מניית DAWN יותר מהכפילה את עצמה, זאת בעקבות חדשות טובות שפרסמה החברה.

החברה בדקה את התרופה שלה, המכונה tovorafenib, בחולים בגילאי 6 חודשים עד 25 עם גידול אגרסיבי של סרטן המוח בילדים. בסך הכל, התרופה השיגה שיעור תועלת קלינית של 91% - כלומר יותר מתשעה מתוך 10 חולים הגיבו באופן חיובי, מלא או חלקי.

יתרה מכך, הגידולים התכווצו ב-64% מהחולים. הגידולים שלהם הצטמצמו ב-19%-43% בגודלם, לפי פרסום החברה מהיום.

"ממצאים ראשוניים אלה מדגישים את הפוטנציאל של מונותרפיה ב-tovorafenib להפוך לאופציה חדשה ומשמעותית עבור גליומה חוזרת/פרוגרסיבית של ילדים בדרגה נמוכה", אמר מנהל הרפואה הראשי של החברה, סמואל בלקמן, בהצהרה כתובה.

בנוסף, לא דווח על בעיות בטיחות או השפעות שליליות של התרופה. לפיכך, לאור התוצאות החיוביות למדי שתרופה זו סיפקה, נראה כי יש צורך במחקרים נוספים על טיפול ארוך טווח באמצעות tovorafenib.

בהודעה שפרסמה החברה היום היא הודיעה כי בכוונתה להתחיל בקרוב את שלב 3 בניסוי, על מנת לקדם את אישורו בFDA.

החדשות שלחו את מניית הביוטק לזנק לנקודה הגבוהה ביותר מאז ינואר. החברה חדשה יחסית בשוק הציבורי, והופיעה לראשונה בנאסד"ק באמצע 2021. היום, מניית הביוטק מזנקת 110% במחזור גבוה משמעותית מהמחזור הממוצע.

האם חברת הביוטק תפתיע את כולם? אנחנו נמשיך לעקוב ונביא לכם את החדשות לכאן.

בחמישי הקרוב, עם נסיון של למעלה משני עשורים בשוק ההון האמריקאי והישראלי וצליחת מפולות רבות בבורסה, מנכ"ל `ישראל בורסה` יגיע לספר על האסטרטגיה שלו בשוק ההון לעתיד הקרוב והרחוק. וגם, שתי חברות סופר מעניינות יגיעו וישאירו אתכם עם פה פעור. לפרטים המלאים וההרשמה. 
מובהר ומודגש כי הכותב [מחזיק בניירות ערך שהונפקו על ידי החברה נשוא המאמר] או [מספק שירותי ייעוץ לחברה בתחום שוק ההון ומקבל תמורה עבור כך]  ("החברה"), ועל כן קיים לו עניין אישי בחברה ובניירות הערך שלה. אין לראות במידע המובא במאמר כהצעה או שידול לקנות, למכור או לבצע עסקה כלשהיא בנייר ערך או מכשיר פיננסי אחר שהונפק על ידי בחברה, ואין באמור משום המלצה או הבעת כדאיות לגבי השקעה בחברה. המידע שמסופק במאמר הינו לצורך אינפורמטיבי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו ונתוניו האישיים של כל אדם.

פרסומת
פרסומת
פרסומת
פרסומת
בואו ללמוד שוק ההון עם עינב כהן! לפרטים נוספים לחצו כאן.