עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

דוחות מעניינים בארהב,האם גל ירוק מתקרב

מדד המעו"ף עולה 1.5% והחוזים על הנאסד"ק קופצים 2.2%. פייסבוק הכתה את התחזיות, ומי החברות הנוספות שהציגו דוחות מעניינים? (28-4-2022)
דוחות מעניינים בארהב,האם גל ירוק מתקרב

דורון בראס

ת"א 35 לא עוצר

מדד ת"א 35 עולה היום כ-1.5% ומשלים עלייה של 2.3% מתחילת השנה, זאת לאחר שמדד הנאסד"ק ירד מתחילת השנה מעל ל-20%. תופעה זו נדירה בהחלט שכן לרוב השוק בישראל חלש כשוול סטריט מתנהל בירידות.

בנוסף למדד המעו"ף, ת"א 125 עולה 1.3% ומשלימה עלייה של כ-2% מתחילת השנה.

מניית שטראוס עולה כ-2%, זאת לאחר ההודעה שפרסמה שלשום על ריקול בעקבות סלמונלה במוצריה. החברה הודיעה כי "עשויה להיות השפעה מהותית על רווחיות החברה ב-2022", הסלמונלה התגלתה במפעל השוקולד `עלית` של שטראוס בנוף הגליל. העלייה הקלה מגיעה לאחר ירידה של מעל 10%.

חברת מגוריט מודיעה על רכישה של 81 דירות ברמת גן שיבנו תמורת 253 מליון. מניית החברה עולה 1.5%.

מניית וילק קופצת כ-7%.

עונת הדוחות בוול סטריט

אחרי הדוחות של מייקרוסופט וגוגל הגיע אתמול הדוח של פייסבוק. חברת פייסבוק דיווחה על הדוח הרבעוני שלה אתמול בלילה והציגה רווח נקי מעל הצפי, זאת לאחר שהיה נדמה שהשוק לא מאמין שפייסבוק תצליח להכות את התחזיות. 

הדו"ח של פייסבוק לא היה מדהים, הכנסות החברה פספסו את צפי האנליסטים אך למרות זאת מניית החברה קופצת וכעת עולה 16.5% במסחר המוקדם, זאת ככל הנראה בגלל הציפיות הנמוכות שהיו למשקיעים.

נראה שלאחר הרבה חודשים פייסבוק מסבה למשקיעיה קצת נחת. ללא העלייה של היום פייסבוק ירדה כ-50% מתחילת השנה.

ענקית השבבים קוואלקום הציגה זינוק של 69% ברווחים מהרבעון המקביל וזינוק של 52% במכירות השבבים שלה ברקע ביקושים חזקים לכל מוצרי החברה. החברה גם העלתה את התחזיות לרבעון הקרוב. מניית החברה עולה 7.6% במסחר המוקדם.

חברת טלדוק פספסה את התחזיות כשהיא מדווחת על הכנסות של 565$ מיליון לעומת צפי של 569$ מיליון והפסד של 41.58$ למניה.

טלדוק נחשבת אחת האחזקות הגדולות ברוב קרנות של קת`י ווד, כאשר הקרן ARKK ירדה כבר 70% בתוך שנה וחודשיים. קת`י ווד הפסידה למשקיעים 2.7 מיליארד דולר במנית טלדוק.

מניית טלדוק יורדת 41% במסחר המוקדם, ובכך מגיעה לשפל שלא נראה משנת 2018.
מובהר ומודגש כי הכותב [מחזיק בניירות ערך שהונפקו על ידי החברה נשוא המאמר] או [מספק שירותי ייעוץ לחברה בתחום שוק ההון ומקבל תמורה עבור כך]  ("החברה"), ועל כן קיים לו עניין אישי בחברה ובניירות הערך שלה. אין לראות במידע המובא במאמר כהצעה או שידול לקנות, למכור או לבצע עסקה כלשהיא בנייר ערך או מכשיר פיננסי אחר שהונפק על ידי בחברה, ואין באמור משום המלצה או הבעת כדאיות לגבי השקעה בחברה. המידע שמסופק במאמר הינו לצורך אינפורמטיבי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו ונתוניו האישיים של כל אדם.

פרסומת
פרסומת
פרסומת
פרסומת
בואו ללמוד שוק ההון עם עינב כהן! לפרטים נוספים לחצו כאן.