עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

AIRG-האנטנות שיעיפו לכם את הגג

AIRG נכנסה לתחום הייצור של האנטנות לרכבים, ויש לה פטנט מיוחד שיכול להפוך אותה לחברה גדולה. מה הפטנט הזה ומי כבר לוטש עיניים לשיתופי פעולה? (12-11-2020)
AIRG-האנטנות שיעיפו לכם את הגג

דור איזמאילוב

יש חברות קטנות, לא מוכרות, שהשוק לא ממש מכיר אותן, אבל הן לפני שינוי עסקי שיכול להפוך אותן לגדולות .על אחת כזו אני רוצה לדבר היום.

החברה AirGain סמבול- AIRG היא יצרן וספק של מוצרי אנטנה שעד היום (ואני מדגיש) הייתה מייצרת אנטנות לשוק הביתי:  ראוטרים, טלווזיות, חיישנים, מצלמות וכו`... האנטנות של AIRG כוללות תמיכה בWIFI 6\6E והן נחשבות למשוכללות בשוק.

עכשיו, התחום הזה נחמד, אך יש לו תקרה. השוק לא גדול מידיי ואין יותר מידיי לאן להתפתח.

"התקשורת של האנטנה-טיל"

אז..... מה אתה רוצה?

AIRG קנתה לפני כמה שנים חברה בשם AntennaPlus  שהשוק שלה היה אנטנות לרכבים עם התמקדות בציי רכבים כמו רכבי משטרה, כבאות, הצלה וכו`.. יש לציין שהשוק של האנטנות לרכבים הוא הרבה יותר גדול ויותר ריווחי.

אז AIRG נכנסה לתחום הייצור של האנטנות לרכבים (אלה שאתם שמים על הגג בשביל הרדיו, והאלה המשוכללים יותר בתוך הרכב שמחברים לכם את הרכב לבלוטוס וWIFI)

לAIRG יש פטנט, ופה הנקודה.

השם של הפטנט הוא AirgainConnect. הפטנט הוא בעצם אנטנה + מודם.

האנטנה נמצאת על גג הרכב והמודם בתא המטען והם מחוברים ישירות. בגלל החיבור הישיר, התקשורת של האנטנה היא טיל.

בנוסף לכך, האנטנה חזקה עם מרווח קליטה רחב והחיבור שלה עוצמתי גם באזורים עם המון מבנים.

הכלי הזה כרגע תומך ברשת של AT&T וצפוי גם בVerizon.  החברה מעריכה שכבר ברבעון הרביעי השנה היא כבר תתחיל לקצור את הפירות.  

אני רק רוצה לציין, חיבור חזק ומהיר הוא חשוב מאוד אצל רכבי משטרה, כבאות והצלה. משום שהם צריכים לקבל תמיד עדכונים בזמן אמת ומהר.
מוזמנים לראות סרטון על הפטנט:  https://vimeo.com/413347023?ref=tw-share

 

התרחבות לשווקים גדולים

שוק נוסף שAIRG נכנסת אליו הוא שוק הEnterprise שבעצם אומר מתן שירותים ומענה לחברות גדולות.

 AIRG מחזיקה בטכנולוגיה חזקה והדגש שלה הוא עוצמה וביצועים.

כמו שאמרתי בסקירה הקודמת הLLNW – טכנולוגיית 5G מתקרבת וכמו כן גם WIFI 6 \ WIFI 6E ועם כך צריך גם אנטנות חדשות, משוכללות וחזקות.

כל שוק הטכנולוגייה הרחב מתפתח לטכנולוגיית IOT (Internet Of things) שבכמה מילים זה טכנולוגיה שהולכת להיות מרכז העולם בקרוב וכדי לקצר במילים אני רק אגיד שצריך תשתית אינטרנט מאוד חזקה כדי לתמוך בה (אם אני אעשה סקירה על חברה שמתעסקת ישירות בIOT – ארחיב יותר בנושא).

החברה נמצאת בשלבי BETA אצל כמה לקוחות גדולים יחסית שאמורים להתממש באחד הרבעונים השלישי או הרביעי השנה.

כמו כן, נחתם הסכם חדש עם יצרן מחוץ לסין שנמצא בדרום מזרח אסיה – כך שאם תהיה איזשהי מלחמת סחר בין ארה"ב לסין – ל ARGN יש מה לעשות. דבר נוסף שאני רואה עקב ההחתמה הזו – הגדלת פס הייצור שלהם, שיכול להגיד שבעתיד הם יצטרכו לתת מענה הרבה יותר רחב.

החתמה נוספת שראיתי ותפסה לי את העין, היא פרוייקט ייחודי של הטמעת מערכות WIFI במטוסים בשתי חברות התעופה הגדולות בעולם – פרוייקט שצפוי להיות יציב ולשמור על הכנסה קבועה ל5 השנים הקרובות. יש עוד כמה התקדמויות שרשומות בתמליל שלא ציינתי כאן, אבל באמת נראה כמו חברה שנמצאת בצמיחה מתמדת בכמה ובכמה אפיקים, כאשר האפיק המבטיח שלה הוא הטכנולוגייה פורצת הדרך שלהם AirgainConnect.

דבר נוסף שיש לשים לב הוא שלחברה יש בפורטפוליו שלה הוא שיש לה שיתופי פעולה עם כמה  שועלים כבדים בשוק התקשורת.

 

שווי שק-137 מיליון דולר

קצת נתונים כספיים: שווי שוק החברה הוא 137 מיליון דולר.

לחברה יש 35 מיליון מזומן. אין חובות. EPS השנה משוער להיות 0.1  EPS שנה הבאה משוער להיות 0.34 – גדילה של 240% .

EPS רבעון אחרון היה 0.02 וברבעון השלישי צפוי להיות 0.06. כמובן שהקורונה קצת שיבשה תוכניות מכל מיני גורמים – ביניהם היו מעקבים עם משלוחי האנטנות מהמפעלים בסין עקב הקורונה ובנוסף לכך מלחמת הסחר בין ארה"ב וסין (שכתגובה החברה חתמה על חוזה עם חברה מחוץ לסין על מנת להקטין את הסכנה במלחמת הסחר הזו והחברה ממשיכה לפעול על מנת להקטין את הסיכון בתחום הזה).

מחיר המנייה כרגע עומד על 13.55 יעד אנליסטים ממוצע עומד על 19.6.

 

 
מובהר ומודגש כי הכותב [מחזיק בניירות ערך שהונפקו על ידי החברה נשוא המאמר] או [מספק שירותי ייעוץ לחברה בתחום שוק ההון ומקבל תמורה עבור כך]  ("החברה"), ועל כן קיים לו עניין אישי בחברה ובניירות הערך שלה. אין לראות במידע המובא במאמר כהצעה או שידול לקנות, למכור או לבצע עסקה כלשהיא בנייר ערך או מכשיר פיננסי אחר שהונפק על ידי בחברה, ואין באמור משום המלצה או הבעת כדאיות לגבי השקעה בחברה. המידע שמסופק במאמר הינו לצורך אינפורמטיבי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו ונתוניו האישיים של כל אדם.

פרסומת
פרסומת

פרסומת
פרסומת