עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

הענקיות מדווחות-האם שינוי מגמה לפנינו?

השבוע חברות הענק בוול-סטריט ידווחו את הדוחות שלהן שיהיו הפעם חשובים מתמיד. האם אנחנו בדרך להיפוך או שממשיכים בירידות? (26-4-2022)
הענקיות מדווחות-האם שינוי מגמה לפנינו?

דורון בראס

דיווח של 3.5 טריליון דולר

חברות הענק מייקרוסופט (MSFT) ואלפאבית (GOOGL) מדווחות היום אחרי שעות המסחר על הדו"ח הרבעוני לרבעון הראשון של השנה.

שווי שתי החברות ביחד הוא 3.5 טריליון דולר, והן מהוות אחוז גדול ממדד הנאסד"ק והאס אנד פי 500, ובגלל מהלך הירידות האחרון, דוחות הענקיות ברבעון זה חשובים מאי פעם - במידה ויכו את התחזיות, הדבר עשוי לבשר על שינוי מגמה ומעבר לעליות, במידה ויאכזבו, מהלך הירידות עשוי להחריף.

הדיווחים צפויים להתמקד בשורת הרווח של החברות, אך גם ברווחי חטיבות הענן שלהן.

 

מתי נראה היפוך במדדים?

בשוק ההון יש את הרגעים האלה שאנחנו רואים מניות שעשו מהלכים של אלפי אחוזים ושואלים את עצמנו `איפה היינו? איך לא נכנסנו בזמן?`. הרגעים האלה מגיעים לרוב לאחר מהפך - מירידות חדות לעליות מטורפות.

אבל איך נראה היפוך ממהלך ירידות חד?

אז יש לזה שלוש תבניות אפשריות: מבנה u, מבנה v, מבנה w. יש תבניות שיותר מתאימות לתקופתנו ועל זה הרחבנו אמש בסקירה בלעדית למנויי `ישראל בורסה` שקיבלו כלים פרקטיים כיצד לזהות את שינוי המגמה הקרוב.

מי שיתפוס את שינוי המגמה הקרוב - יקנה את עולמו.

סיכום יום המסחר בת"א

מדד ת"א 35 ירד היום 0.1%, ת"א 125 נסגר ללא שינוי משמעותי, ת"א בנקים הוסיף 0.1%, ת"א נפט וגז בראש רשימת המדדים התחזק ב-2.1%.

טבע הובילה את מדד ת"א 35 עם עלייה של 2.7%, כשמהצד השני חברת לייברסון יורדת 4.7% בתחתית המדד.

אל על לאחר ימים של תיקונים הוסיפה 3.2%. 

מניית שטראוס הוסיפה לרדת 2.6% נוספים, זאת בהמשך לירידה של 2.2% אתמול - אחרי ההודעה שפרסמה על ריקול השוקולד והסלמונלה שהתגלתה במוצרי עלית.

 

לחץ כאן וקבל את הסקירה על חברת הבינה המלאכותית מספר אחת בעולם שנסחרת כמעט בשווי מזומן

 
מובהר ומודגש כי הכותב [מחזיק בניירות ערך שהונפקו על ידי החברה נשוא המאמר] או [מספק שירותי ייעוץ לחברה בתחום שוק ההון ומקבל תמורה עבור כך]  ("החברה"), ועל כן קיים לו עניין אישי בחברה ובניירות הערך שלה. אין לראות במידע המובא במאמר כהצעה או שידול לקנות, למכור או לבצע עסקה כלשהיא בנייר ערך או מכשיר פיננסי אחר שהונפק על ידי בחברה, ואין באמור משום המלצה או הבעת כדאיות לגבי השקעה בחברה. המידע שמסופק במאמר הינו לצורך אינפורמטיבי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו ונתוניו האישיים של כל אדם.

פרסומת
פרסומת
פרסומת
פרסומת
בואו ללמוד שוק ההון עם עינב כהן! לפרטים נוספים לחצו כאן.