עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

חלאס, ממחר נעשה דיאטה

אומרים שחברו הטוב של האדם זהו הכלב, אבל בתקופה הזו, שאנו סגורים בבית, נראה לרבים מאתנו שחברנו הטוב הוא המקרר. חברת MED,הנסחרת בנסדק, תוריד לכם מהמשקל, ובינתיים מעלה שומן במנייה. (15-12-2020)
חלאס, ממחר נעשה דיאטה
יהלי ברונר
 
אומרים שחברו הטוב של האדם זהו הכלב, אבל בתקופה הזו, שאנו סגורים בבית, נראה לרבים מאיתנו שחברנו הטוב הוא המקרר.
 
מי מאיתנו לא מכיר את פתיחת דלת המקרר, שוב שוב, עם הגופיה, והבטן המשתפלת מבעדה, והופ`לה ,עוד עוגיה נדחפת לפה, עוד רגשי אשמה מזוייפים, ואמירת המשפט האלמותי- `ממחר דיאטה`, משפט שאנו יודעים, שהנו ברמת האמינות, של הסכם ריבנטרופ- מולוטוב.
 
אז הגיע הזמן להפסיק. הגיע הזמן לקחת את עצמכם בידיים לפני שעוד עוצר לילי מחכה לכם.
 
ברצוני להציג בפניכם חברה אשר פורצת דרך בעולם הנגשת הדיאטות , חברה ששמה בראש ובראשונה את הנוחות ללקוחותיה בתוספת ליווי אישי צמוד ללקוחות אשר מקל עליהם רבות במהלך רצונם להשיל ממשקלם.
 
זהו אינו סוד שרוב בני האדם שואפים להיות רזים וחטובים אך ללא ספק זהו אינו דבר קל. 
לבלות שעות בסופר ובמבטח במטרה להכין ארוחות ייעודיות אינו דבר שכל אדם יכול לעמוד בו . 
 
לפי כתבה שפורסמה לקראת סוף 2017 התפרסם מחקר שמראה  ש 40% מהמבוגרים ו20% מבני הנוער באמריקה סובלים מהשמנת יתר. פה נכנסת לתמונה חברת מדיפסט שעלייה אני הולך לדבר היום.
 
חברת מדיפסט עוסקת בייצור , הפצה ומכירת מוצרים דיאטטים בארצות הברית הונג קונג וסינגפור. לחברה קו מוצרים רחב הכולל מגוון תוספי מזון , תחליפים דיאטטיים לארוחות מלאות , תוכניות הרזיה ועוד. ארסנל המוצרים שלהם משווק באמצעות אתרי אינטרנט מרכזי טלמרקטינג יועצי דיאטה רופאים מוסמכים , מרכזים של שומרי משקל וצוותי מכירה ישירה.
 

על חברת Medifast 

 
חברת מדיפסט (סמבול MED) הוקמה בשנת 1981 לאחר שיצרה נוסחה להחלפת ארוחות המופצות רק באמצעות רופאים.
ב2002 יצרו מדיפסט את Shape for life    
ב2017 shape for life  הפכה באופן רשמי לOPTAVIA   והתוכנית של אופטביה ומוצריה משומשים על ידי מיליון בני אדם בכל רחבי העולם.
ב2018 מדיפסט מודיעה על התרחבות להונג קונג וסינגפור.
 

הדיאטה של חברת Medifast

 
הדיאטה של חברת מדיפסט נקראת תוכנית  אופטביה (OPTAVIA).
בואו נדבר קודם כל על הקשר של החברה לתקופה , בימנו בתקופת הקורונה יש יותר ויותר אנשים שנמצאים בבית ומחפשים לעצמם שגרה, השגרה שאנשים מנסים ליצור לעצמם מגיעה במקרים רבים  דרך הספורט. ובכך אנשים שמתחילים לעשות ספורט מתחילים לקבל יותר ויותר מודעות לגבי תזונה בריאה.
 
בואו נודה , בין אם ניסיתם או לא תזונה בריאה זה אינו דבר קל , אנשים אשר מנסים לנהל אורך חיים בריא לרוב יצטרכו להכין לעצמם אוכל מראש יום לפני ולארוז בקופסאות לעבודה , דבר שלא בהכרח בא לכל אחד לעשות לאחר יום עבודה ארוך , המנות שרוב בני האדם יודעים להכין אינם מספיק מגוונים ופה נכנסת לתמונה חברת מדיפסט שיצרה 60 סוגי "דלקים" וארוחות ארוזות מראש שאפשר להזמין במשלוח עד הבית.
 
חברת מדיפסט יצרה כמו תוכניות תזונה על מנת לגעת בכמה שיותר קהלים 
משקל אופטימלי 5 ו- 1. התוכנית הפופולרית ביותר, גרסה זו כוללת חמש דלקי אופטביה וארוחה רזה אחת ירוקה וירוקה בכל יום.
משקל אופטימלי 4 & 2 & 1. למי שזקוק ליותר קלוריות או גמישות בבחירת המזון, תוכנית זו כוללת ארבע דלקי אופטביה, שתי ארוחות רזה וירוקה וחטיף אחד ביום.
 
תוכנית אופטימלית לבריאות 3 & 3. מיועד לתחזוקה, וכולל שלוש דלקי אופטביה ושלוש ארוחות רזה וירוק מאוזנות ליום.
 
יתרונות : 
 
1.כמו שאמרתי בהתחלה – מגוון מגוון ועוד פעם מגוון , חברת מדיפסט מציעה 60 סוגי דלקים שונים מה שיוצר גיוון מעולה בארוחות של לקוחותיה.
2.קל לעקוב – מכיוון שבתוכנית 5 & 1 אתה נדרש להכין לעצמך רק ארוחה אחת ביום ועוד 5 "דלקי אופטביה" ארוזים מראש קל ללקוחות לעקוב ולדעת שהם על "המסלול"
3.ליווי של חברת מדיפסט על ידי מאמנים ושיחות על בסיס שבועי עם הלקוחות.
4.המוצרים של מדיפסט עשויים מחומרים מתכלים.
 
 
חסרונות : 
 
1.מכיוון שבתוכנית הפופלריות ביותר של אופטביה הלקוח נדרש לצרוך כ 4 "דלקי אופטביה" ביום תוכנית זו עלולה להיות יקרה ולא בהכרח כל אחד מסוגל לעמוד בהוצאות אלו. אתר מייגט דייאטס חישב שעלות ארוחה בקנייה מראש של 30 יום עולה כ12$ ביום.
2.סוכר נוסף: מספר משקאות וחטיפים של מדיפסט מוסיפים סוכר כדי להפוך את הארוחות לטעימות  יותר. חלק מהבחירות שלהם מספקות 20% או יותר קלוריות מסוכר.
3.במחקרים גדולים פחות מ50% מהמשתפפים הצליחו לדבוק בתוכנית של מדיפסט מעל 12 חודשים.
 

תוכנית המאמנים של OPTAVIA

 
באופטביה נמצאים כיום כמעט 45 אלף מאמנים. המאמנים אינם מועסקים על ידי החברה אלא מתוגמלים באמצעות עמלות של מכירת מוצרי אופטביה לאנשים אשר מתעניינים בתוכנית.
כדי להפוך למאמן מוסמך באופטביה עליך לרכוש מאופטביה Health Coach Business Kit שבה נמצאים חומרי הדרכה ושיווק על מוצריה ועל התוכנית , ערכה זאת הינה חובה לכל אשר מעוניין להפוך למאמן מוסמך באופטביה ועלותה כ199$.
 
מוצריה של אופטביה : 
 
ארסנל המוצרים של אופטביה הוא עצום וזה אחד מיתרונותיה הגדולים ביותר שכן זה נותן מרחב תמרון לכל המשתמשים בתוכנית זו והופכת את חייהם לקלים.
 
לסיכום : מדיפסט מקדמת ירידה במשקל באמצעות משלוח שייקים, ברים, חטיפים וארוחות קלות להכנה וארוחות מוכנות לביתך. 
זו עשויה להיות אופציה טובה עבור אנשים שחושבים שהם יפיקו תועלת מהמבנה והפשטות של אכילת ארוחות מוכנות מראש לירידה במשקל.
 
אבל עם זאת יש את החסרון של המחיר והקושי בהתמדה לטווח ארוך אבל אין ספק שמפה יש עוד המון לאן להתקדם וכל הזמן לחדש מוצרים ותוכניות ללקוחות עקביים.
 
בנוסף יתרון מעולה של החברה עם הערכות לחודש שלם , במודל עסקי כזה אתה בעצם "מכריח" את לקוח הקצה להיות דבק בתוכנית כי הוא כביכול כבר שילם את המחיר ולא רצה לצאת מופסד. 
 
 
 
 
 מובהר ומודגש כי הכותב [מחזיק בניירות ערך שהונפקו על ידי החברה נשוא המאמר] או [מספק שירותי ייעוץ לחברה בתחום שוק ההון ומקבל תמורה עבור כך]  ("החברה"), ועל כן קיים לו עניין אישי בחברה ובניירות הערך שלה. אין לראות במידע המובא במאמר כהצעה או שידול לקנות, למכור או לבצע עסקה כלשהיא בנייר ערך או מכשיר פיננסי אחר שהונפק על ידי בחברה, ואין באמור משום המלצה או הבעת כדאיות לגבי השקעה בחברה. המידע שמסופק במאמר הינו לצורך אינפורמטיבי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו ונתוניו האישיים של כל אדם.

פרסומת
פרסומת

פרסומת
פרסומת