עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

חמישה ימי ירידות - מי המניות העולות?

יום המסחר בוול סטריט נפתח בעליות שעברו לירידות שמחריפות לקראת סיום המסחר. הרחבה על המצב במדדים המובילים בכתבה הבאה. (14-6-2022)
חמישה ימי ירידות - מי המניות העולות?

דורון בראס

המשקיעים ממשיכים להיות פסימיים

החוזים העתידיים על מדדי המניות בארה"ב הצביעו על התאוששות הפוטנציאליתבמהלך היום לאחר ירידה חדה כשה-S&P 500 נכנס לטריטוריית שוק הדובים.

המניות בארה"ב ממשיכות את ההפסדים מהמסחר אמש שבו מדד ה-S&P 500 אישר שוק דובי כאשר המשקיעים מתכוננים להעלאת ריבית אגרסיבית על ידי הפד מחר.

הבנק המרכזי בארה"ב צפוי להעלות את הריבית ב-75 נקודות בסיס לאחר עלייה גבוהה מהצפוי בדד מחירי הצרכן בחודש מאי.

הסקטורים במדדים המרכזיים של וול סטריט איבדו בין 16% ל-30% מערכם השנה על רקע אי ודאות כלכלית שנגרמה ממחסור בשרשרת האספקה ​​ובכוח אדם, האינפלציה הגואה, ומלחמת רוסיה אוקראינה.

שמונה מתוך 11 סקטורי ה-S&P הגדולים ירדו, כאשר סקטורים כמו שירותים, נדל"ן ושירותי בריאות מובילים את הירידות. סקטור האנרגיה עומד בראש רשימת הרווחים עם עלייה של כ-50%.

בין מניות המגה-קאפ: אמזון יורדת ב-0.2%, בעוד שטסלה עולה ב-2.7%.

ביום של מסחר תנודתי, נתונים שהראו כי מדד המחירים ליצרן התקרר מעט העלו את ההסנטימנט, אבל זה היה לזמן קצר.

"תסתכלו על איך נראים השווקים - הריבית קצת עלתה, עקום התשואות לגמרי שטוח, מדד מחירי היצרן קצת יותר טוב מהצפוי, אבל לא משהו שבאמת מעודד את המשקיעים" אמר פול נולטה, מנהל ההשקעות בחברת הינדסדייל.

"יש הרבה מה לעכל והמשקיעים עצבניים. לא רבים רוצים לבצע פעולות פזיזות מדי לפני הודעת הפד".

נכון לעכשיו מדד ה-S&P500 יורד 0.7% (22% מרחק מהשיא) והנאסד"ק יורד 0.15% (35% מהשיא).

אם ההפסדים יימשכו עד לסוף המסחר, המדד יסגור רצף של חמישה ימים של ירידות, הארוך ביותר שלו מאז תחילת השנה.

מניית פדקס מזנקת ב-13% לאחר שהעלתה את הדיבידנד הרבעוני ביותר מ-50%, בעוד שאורקל מוסיפה 8% לאחר שפרסמה תוצאות רבעוניות אופטימיות למוצרי הענן שלה.

בחמישי הקרוב, עם נסיון של למעלה משני עשורים בשוק ההון האמריקאי והישראלי וצליחת מפולות רבות בבורסה, מנכ"ל `ישראל בורסה` יגיע לספר על האסטרטגיה שלו בשוק ההון לעתיד הקרוב והרחוק. וגם, שתי חברות סופר מעניינות יגיעו וישאירו אתכם עם פה פעור. לפרטים המלאים וההרשמה. 
מובהר ומודגש כי הכותב [מחזיק בניירות ערך שהונפקו על ידי החברה נשוא המאמר] או [מספק שירותי ייעוץ לחברה בתחום שוק ההון ומקבל תמורה עבור כך]  ("החברה"), ועל כן קיים לו עניין אישי בחברה ובניירות הערך שלה. אין לראות במידע המובא במאמר כהצעה או שידול לקנות, למכור או לבצע עסקה כלשהיא בנייר ערך או מכשיר פיננסי אחר שהונפק על ידי בחברה, ואין באמור משום המלצה או הבעת כדאיות לגבי השקעה בחברה. המידע שמסופק במאמר הינו לצורך אינפורמטיבי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו ונתוניו האישיים של כל אדם.

פרסומת
פרסומת
פרסומת
פרסומת
בואו ללמוד שוק ההון עם עינב כהן! לפרטים נוספים לחצו כאן.