עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

טונדו מתרחבת - נפרסת בפריפריות

חברת טונדו סמארט זוכה בפרויקט חשוב במכרז ממשלתי. שלוש דיאם ומיטב דש מזנקות. (5-4-2022)
טונדו מתרחבת - נפרסת בפריפריות

דורון בראס

טונדו סמארט - ממשיכה `לתפוס פיקוד` על עמודי התאורה של ישראל

לאחר זכייה בפרויקטים אסטרטגיים בנמל פיראוס ביוון, בנתיבי ישראל ובערים מרכזיות בישראל הפתרונות הטכנולוגיים של טונדו סמארט, בהיקף של 3.7 מיליון שקל, יוטמעו ביישובי הנגב והגליל במסגרת מכרז ממשלתי.
 
החברה תספק את פתרונות בקרת התאורה שלה ליישובים בצפון ודרום הארץ ביניהם קרית ארבע, שלומי ועוד. המערכות יאפשרו שליטה, ניהול ובקרת תאורה, חיסכון אנרגטי, שיפור השירות לתושבים, שמירה על איכות הסביבה הפחתות פליטות הפחמן ועוד.

הזכייה בפרויקט מדגישה את היתרון הטכנולוגי של החברה ומוצריה וביכולתה להוות פתרון ופלטפורמה הן לבקרת תאורה והן ליישומים נוספים חכמים במרחב הציבורי וכן את עדיפות הטכנולוגיה של החברה, על פני זו של מתחרים.

בשבוע שעבר קיימנו ראיון מקיף ומעניין עם גיא סעדי מנכ"ל טונדו סמארט.

אמצע שבוע בתל אביב

המסחר בתל אביב מתנהל בעליות שערים לאחר הנעילה החיובית אמש בוול סטריט. מדד המעו"ף עולה 0.75% ומדד ת"א 125 מוסיף 0.65%.

מניות בולטות:

שלוש דיאם: קופצת 12% לאחר שפרסמה כי תטמיע את ראש ההדפסה שלה אצל מובילת השוק מטריאלייז. 

מטריאלייז היא ספקית שירותי הדפסת תלת המימד במיקור חוץ הגדולה בעולם. לחברה לקוחות משוקי הרכב, תעופה, מוצרי צריכה, ציוד רפואי ועוד.

החברה תטמיע את ראש ההדפסה של 3 דיאם, אם ההטמעה תצלח לשביעות רצונה של מטריאלייז שתי החברות תחלנה במשא ומתן במטרה לבצע שדרוג של בסיס המדפסות הקיים של הראשונה ופתיחת ערוצי הפצה חדשים ל-3 דיאם אליהם תשווקנה החברות במשותף את מוצריהן.

זהו הסכם שיתוף הפעולה הרביעי שחותמת החברה תוך ארבעה חודשים כשקדמו לו אלה עם חברת EOS הגרמנית, 3D SYSTEMS האמריקאית וחברת Voxelsint הסינית.

מיטב דש: המסחר במניית מיטב דש עוכב בפתיחה בעכבות הפעלת ממתן תנודות, ולאחר שחודש המניה זינקה 12%. ונכון לעכשיו עולה 23%.

זאת לאחר שהיום בבוקר פורסם כי קרן אפולו משקיעה 475 מליון דולר בחברת הבת ליקווידיטי מה שמספק לה שווי של 800 מליון דולר, זאת על רקע הצמיחה של 600% של ליקווידיטי השנה.

מי שלא מכיר, אפולו נחשבת מקרנות ההשקעה הגדולות בעולם. כמו כן פורסם שגם קבוצת מיצובישי היפנית תשקיע בעסקה זו.

 
מובהר ומודגש כי הכותב [מחזיק בניירות ערך שהונפקו על ידי החברה נשוא המאמר] או [מספק שירותי ייעוץ לחברה בתחום שוק ההון ומקבל תמורה עבור כך]  ("החברה"), ועל כן קיים לו עניין אישי בחברה ובניירות הערך שלה. אין לראות במידע המובא במאמר כהצעה או שידול לקנות, למכור או לבצע עסקה כלשהיא בנייר ערך או מכשיר פיננסי אחר שהונפק על ידי בחברה, ואין באמור משום המלצה או הבעת כדאיות לגבי השקעה בחברה. המידע שמסופק במאמר הינו לצורך אינפורמטיבי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו ונתוניו האישיים של כל אדם.

פרסומת
פרסומת
פרסומת
פרסומת
בואו ללמוד שוק ההון עם עינב כהן! לפרטים נוספים לחצו כאן.