עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

סיום עידן אגסי: Better Place מסרה 33 רכבים במהלך אוקטובר

זהר באלי, סמנכ"ל מכירות בטר-פלייס: "החברה עברה שינויים רבים בחודש האחרון שהשליכו על קצב המכירות" (4-11-2012)
סיום עידן אגסי: Better Place מסרה 33 רכבים במהלך אוקטובר

עינב כהן

פסטיבל עזיבתו של שי אגסי מנכ"ל בטר פלייס טרם שככה,ובטר פלייס יוצאת לתקשורת ומראה שהיא "חוזרת למסלול".

הנהלת חברת Better Place, דיווחה היום על מסירות של 33 רכבי פלואנס Z.E. במהלך חודש אוקטובר. בחברה רואים בכך שיקוף של התהליכים המטלטלים שעברה החברה בחודש האחרון, וכחלק מההשלכות על החברה שעוברת משלב ההקמה והפיתוח אל שלב השיווק והמכירה בשוק הישראלי והעולמי. 

בחברה מציינים שתהליכים אלו, שהחלו במינויו של אוון ת`ורנלי כמנכ"ל החברה, למרות היותם גורם מעכב זמני, הינם תהליכים שישמרו את החברה כגורם דומיננטי בשוק הרכב בישראל, ויצעידו לבטח את החברה לעמידה ביעדים בהתאם לארגון מחדש וגיבוש תכניות העבודה. הדבר קיבל גושפנקא בשבוע שעבר, לאחר הבעת האמון של משקיעי החברה שאישרו הזרמת הון נוספת, ולאור ראיית המשקיעים את החברה כהשקעה שתגלם עבורם תשואה ארוכת שנים.

 

זהר באלי, סמנכ"ל מכירות בטר-פלייס: "החברה עברה שינויים רבים בחודש האחרון שהשליכו על קצב המכירות. אנו מעודדים מקבלת האמון של המשקיעים שלנו בעתיד החברה ובמודל העסקי שלנו. הם יודעים כמונו, שההשקעה בתשתיות תוכיח את עצמה בישראל ובעולם. אנו לא שבעי רצון מקצב המכירות ונערכים להגביר את הקצב על-מנת לעמוד ביעדים. שביעות הרצון הגבוהה של הלקוחות הקיימים והעניין הרב שלו אנו זוכים בקרב לקוחות פוטנציאליים מבטיחים כי קצב המכירות יחזרו למסלולם במהרה. ".

 
 מובהר ומודגש כי הכותב [מחזיק בניירות ערך שהונפקו על ידי החברה נשוא המאמר] או [מספק שירותי ייעוץ לחברה בתחום שוק ההון ומקבל תמורה עבור כך]  ("החברה"), ועל כן קיים לו עניין אישי בחברה ובניירות הערך שלה. אין לראות במידע המובא במאמר כהצעה או שידול לקנות, למכור או לבצע עסקה כלשהיא בנייר ערך או מכשיר פיננסי אחר שהונפק על ידי בחברה, ואין באמור משום המלצה או הבעת כדאיות לגבי השקעה בחברה. המידע שמסופק במאמר הינו לצורך אינפורמטיבי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו ונתוניו האישיים של כל אדם.

פרסומת
פרסומת

פרסומת
פרסומת