עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

הלם בבטר פלייס: המנכל משה קפלינסקי פורש

קפלינסקי יישאר בתפקידו עד סוף השנה. (14-11-2012)
הלם בבטר פלייס: המנכל משה קפלינסקי פורש

עינב כהן

זה היה שי אגסי ועכשיו גם קפלינסקי.

משה קפליניסקי, מנכ"ל Better Place ישראל, הודיע הבוקר על סיום תפקידו בבטר פלייס, לאחר 5 שנים בתפקיד. קפלינסקי היה אמון על בניית יסודות החברה, משלב ההקמה והפיתוח, עד לשלב השיווק והמכירה בשוק הישראלי.

קפלינסקי יישאר בתפקידו עד סוף השנה, כאשר הוא יוחלף, בתהליך חפיפה מסודר, ע"י אלן גלמן, מנהל הכספים הראשי הגלובלי של Better Place. גלמן שימש עד לאחרונה (ובמשך חמש השנים האחרונות) כמנהל הכספים הראשי של חברת בזק וכמשנה למנכ"ל החברה.

משה קפלינסקי: "לפני כ-5 שנים הכיר לי עידן עופר את שי אגסי שחזונו ליציאה מהתלות בנפט העניקה לי השראה להצטרף לחברה צעירה ושאפתנית שנקראה בטר פלייס. היום אני יוכל לומר עד כמה אני גאה בצוות שלי ובעבודה החלוצית שעשינו בהקמת התשתית הראשונה בעולם לרכב החשמלי. זהו הזמן לכניסתו של דור חדש של מנהיגים לחברה, שיוכלו להצעיד את בטר פלייס קדימה. עבורי, זהו הרגע להמשיך קדימה ולמצוא משימה מאתגרת אחרת, לא פחות מעניינת ומספקת ממה שחווייתי בבטר פלייס"

אוון ת`ורנלי, מנכ"ל חברת Better Place: "קפלן הוא מאדריכלי הפיכתה של בטר פלייס מחזון למציאות ממשית.
 הוא הצליח להשיג את מה שרבים סברו שהוא בלתי אפשרי ואנו מריעים לו על ההצלחות וקידום החזון, ומאחלים הצלחה בהמשך הדרך".

עידן עופר, יו"ר דירקטוריוןBetter Place : "אני מבקש להודות לקפלן על כך שלפני 5 שנים הסכים להירתם לאתגר שבו היה הנסתר רב על הגלוי. ביקשנו מקפלן להישאר בחברה דווקא בתקופת המעבר החשובה שבין שלב ההקמה לשלב המכירות אך אנו מכבדים את רצונו. קפלן שב והוכיח מנהיגות בחודש וחצי האחרונים בזמן קריטי לחברה ואני אסיר תודה לקפלן על המנהיגות, החברות, הנאמנות ויכולת הביצוע ואני וכל הדירקטוריון מאחלים לו הצלחה בהמשך הדרך"

 
 
 מובהר ומודגש, כי המאמרים המידע והראיונות המתפרסמים בפורטל "ישראל בורסה" מסופקים כשירות למידע בלבד,ולא כהמלצות קנייה או מכירה בבורסה ואין לראות בהם תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, לשיווק השקעות או ייעוץ השקעות לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן.

כותבי המאמרים ,הנם כתבים בלבד ולא יועצי השקעות.

וכן מודגש,כי לכותבי המאמרים בפורטל זה, יש אחזקה בחלק מהמניות ,והם עשויים למוכרן מעת לעת.

חשוב להבין, כי במידע הנכתב במאמרים, עשוי ליפול טעויות וכן עשויים לקרות שינויי שוק ו/או שינויים אחרים במנייה, וכי עלולות להתגלות סטיות בין הנתונים הנכתבים למצב החברה בפועל.

אי לכך,צוות "ישראל בורסה", לא יהיה אחראי בכל צורה שהיא, לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה.

 

פרסומת
פרסומת

פרסומת
פרסומת