עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

גלטן ביודיזל תקים חברה באמריקה הלטינית

חתמה על הסכם עם ענקית התשתיות המקסיקנית Constructa Cota S.A להקמת חברה משותפת לייצור שמן ג`אטרופה בכמויות מסחריות. (11-3-2013)
גלטן ביודיזל תקים חברה באמריקה הלטינית
 
חברת גלטן ביו-דיזל ,הפועלת לגידול והפקה של שמן מצמח הג`אטרופה מודיעה על שיתוף פעולה אסטרטגי באמריקה הלטינית.

 

גלטן חתמה על מסמך עקרונות להקמת חברה משותפת, בחלקים שווים, עם ענקית התשתיות המקסיקנית Constructa Cota S.A. מטרת שיתוף הפעולה הינה גידול עצי ג`אטרופה במקסיקו על-מנת לייצר שמן צמחי גולמי בכמויות מסחריות. כמו כן, החברות תפעלה במשותף בפרויקטים הקשורים לג`אטרופה באמריקה הלטינית.

במסגרת ההסכם, מביאה גלטן לחברה המשותפת שתוקם ידע, ניסיון ומומחיות בגידול מטעי ענק של ג`אטרופה ויכולות בהפקת שמן צמחי ואילו חברת Constructa Cota S.A תספק ידע, שירותים וציוד בתחום ההנדסה האזרחית והקמת פרויקטי תשתית נרחבים.

החברה המשותפת תוחזק בחלקים שווים ו -Constructa Cota  תשקיע בחברה המשותפת עד - 7 מיליון דולר

 

דורון לוי, יו"ר דירקטוריון גלטן: "תחום הביודיזל בו אנחנו פעילים מעורר עניין רב בקרב חברות וארגונים בכל העולם. החתימה על מסמך העקרונות להקמת חברה משותפת שתפעל באמריקה הלטינית והנכונות של גוף עסקי ותיק ומנוסה להשקיע מיליוני דולרים מהווה הוכחה לפוטנציאל המסחרי הטמון בהפקת ומכירת שמן מצמח הג`אטרופה. אנו מאמינים שבשנים הקרובות נממש את התוכנית העסקית להגדלת שטחי הג`אטרופה המניבים של החברה".
מובהר ומודגש, כי המאמרים המידע והראיונות המתפרסמים בפורטל "ישראל בורסה" מסופקים כשירות למידע בלבד,ולא כהמלצות קנייה או מכירה בבורסה ואין לראות בהם תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, לשיווק השקעות או ייעוץ השקעות לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן.

כותבי המאמרים ,הנם כתבים בלבד ולא יועצי השקעות.

וכן מודגש,כי לכותבי המאמרים בפורטל זה, יש אחזקה בחלק מהמניות ,והם עשויים למוכרן מעת לעת.

חשוב להבין, כי במידע הנכתב במאמרים, עשוי ליפול טעויות וכן עשויים לקרות שינויי שוק ו/או שינויים אחרים במנייה, וכי עלולות להתגלות סטיות בין הנתונים הנכתבים למצב החברה בפועל.

אי לכך,צוות "ישראל בורסה", לא יהיה אחראי בכל צורה שהיא, לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה.

 

פרסומת
פרסומת

פרסומת
פרסומת