עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

חוזה גדול לארד בהודו: תספק מדי מים בדלהי

במידה ושני המכרזים ימומשו במלואם צפויה ארד לספק מוצרים בהיקף של כ- 18.1 מיליון דולר במשך שנתיים החל מהמחצית השניה של 2013. (17-4-2013)
חוזה גדול לארד בהודו: תספק מדי מים בדלהי

 עינב כהן

חברת ארד, הודיעה היום לבורסה כי זכתה בחוזה משמעותי מבחינתה בהודו.

החברה זכתה במכרז לאספקה, הקמה ותחזוקה של מדי מים משדרים (AMR) בדלהי, הודו.

ארד תספק, בהתאם ובכפוף לקבלת הזמנות ובטחונות כספים, מוצרים על פני תקופה מוערכת של שנתיים החל מהמחצית השניה של 2013.
במידה שהמכרז ימומש במלואו, צפויה ארד לספק מדי מים בהיקף כספי כולל של כ- 16.5 מיליון דולר.

במידה שהמכרז ימומש במלואו, צפויה ארד לספק מדי מים בהיקף כספי כולל של כ- 1.6 מיליון דולר.

תחום מדידת המים בהודו גדל ומתפתח כחלק מפרויקטים מקיפים בשדרוג מערכות הולכת המים במדינה כולה, במטרה להביא לאספקת מים סדירה במשך כל שעות היממה.
קבוצת ארד ביצעה בשנים האחרונות פעולות שיווק משמעותיות בשוק ההודי והזכייה במכרזים אלו הינה עדות להגשמת מטרות הפעילות השיווקית המבוצעת בהודו.

גבי ינקוביץ מנכ"ל קבוצת ארד מסר: "אנו שמחים לבשר על זכייתנו בשני מכרזים חשובים בהודו. זכיות אלו הינן פרי עמל של לימוד מאפייני השוק ההודי, מבנה התחרות וצרכי הלקוחות. בהתאם התחלנו בפעילויות שיווק ביבשת. מאמצי שיווק אלו כללו בין היתר, חבירה לשותף מקומי ראוי, התקנות ניסיון, הדרכות והכשרה  והיכרות עם גורמים רלוונטיים.
תקוותנו כי הזכייה במכרזים אלו, תהווה דריסת רגל חשובה ,ותהווה פלטפורמה לזכייה במכרזים נוספים בעתיד."מובהר ומודגש כי הכותב [מחזיק בניירות ערך שהונפקו על ידי החברה נשוא המאמר] או [מספק שירותי ייעוץ לחברה בתחום שוק ההון ומקבל תמורה עבור כך]  ("החברה"), ועל כן קיים לו עניין אישי בחברה ובניירות הערך שלה. אין לראות במידע המובא במאמר כהצעה או שידול לקנות, למכור או לבצע עסקה כלשהיא בנייר ערך או מכשיר פיננסי אחר שהונפק על ידי בחברה, ואין באמור משום המלצה או הבעת כדאיות לגבי השקעה בחברה. המידע שמסופק במאמר הינו לצורך אינפורמטיבי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו ונתוניו האישיים של כל אדם.

פרסומת
פרסומת
פרסומת
פרסומת
בואו ללמוד שוק ההון עם עינב כהן! לפרטים נוספים לחצו כאן.