עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

התיקון על האייפון מרוקן לך את הכיס?

ישראלים רבים נשבו בקסמיי האייפון והוא מצידו חורר את כיסם. הרשתות הסלולריות גובות מאות ואלפי שקלים על כל תיקון ובמקביל לכך אנחנו משלמים גם על מחיר אסטרונומי לביטוח. (3-2-2011)
התיקון על האייפון מרוקן לך את הכיס?
 

כל העולם התלהב, חברות הסלולר שיווקו בכל הכוח ואנחנו קנינו.

הישראלים רכשו עד היום 600 אלף מכשירי אייפון, הנייד שהשאיר אבק לחבריו הוותיקים ועצר את שושלת דור 4.5 ו5, לא עוד דורות למינהם מהיום יש את האייפון / סמארטפון.

אז אחריי שנישבנו בקיסמו של האייפון גילינו כי המכשיר המשודרג עדין ביותר ונוטה להתקלקל ולהישבר הרבה יותר מדורותיו הקודמים. צגים שנשברו, מגעים שהשתחררו, שקעים לטעינה שהתעקמו, אין בעל אייפון שלא נתקל בתופעה, ואין בעל אייפון שלא נדהם לגלות את עלויות התיקון המטורפות בחברות הסלולר.

ישראלים רבים נשבו בקסמיי האייפון והוא מצידו חורר את כיסם.
הרשתות הסלולריות גובות מאות ואלפי שקלים על כל תיקון ובמקביל לכך אנחנו משלמים גם על מחיר אסטרונומי לביטוח. בעוד יש לנו אופציה זולה יותר לפנות למעבדה פרטית שם מתקנים את מכשירי האייפון במחירים סבירים יותר, עם זאת במעבדה חיצונית יש יותר סיכונים.

אז למי כדאי לפנות?
בפרטנר כניסה למעבדה+תיקון צג מקולקל יעלה לנו 1400 ₪
בפלאפון מציעים רק שידרוג ומדלגים על התיקון
בסלקום מציעים לנו לתקן את המכשיר במעבדה חיצונית.

חברות הסלולר מתקנות אלפיי מכשירים בשבוע, אך עם האייפון אף אחד לא רוצה להתעסק,
בנוסף רבים מהתיקונים נעשים רק במעבדה של "אפל" בחו"ל ומכאן המחירים הפכו אסטרונומיים ולא הגיוניים. וכך במקום מאות שקלים במעבדה פרטית נשלם אלפיי שקלים על כרטיס טיסה כל הדרך לתיקון האייפון ב"אפל" שבחו"ל.

ומה לגבי ביטוח?
גם בסלולר מציעים ללכת למעבדה חיצונית לתיקון, יש כמה מאות כאלה ברחבי הארץ מחפארים בבית ועד רשתות מוסדרות, לא רק המחירים יותר זולים, גם ההמתנה לתיקון מכמה דקות ועד שעות ספורות בעוד בסלולר תמתינו מספר ימים ואף שבועות.
עם זאת פתיחת אייפון במעבדה לא מורשת מבטלת את אחריות היצרן.

מחירי הביטוח שווי ערך כמעט לעלות החודשית על המכשיר עצמו...
פרטנר - 78 ₪ בחודש והשתתפות עצמית עד 400 ₪
פלאפון - 69 ₪ בחודש השתתפות עצמית עד 430 ₪ (רק עם תתעקשו)
סלקום -  לא מבטחים, ממליצים על מעבדה חיצונית לתיקון.

ומה הכי מומלץ? מה האפשרות הזולה והחסכונית?
לקנות את המכשיר באופן עצמאי ולתקן את המכשיר באופן עצמאי ולהתחבר לסלולר ע"י לקיחת SIM בתשלום חודשי. כך תחסכו אלפיי שקלים על תיקונים למכשיר האייפון.
וכך עושים מליוני אנשים בעולם, קונים באופן עצמאי ומתקנים באופן עצמאי.

שימו לב: גם אם תקנו מכשיר אייפון באופן עצמאי ולא דרך הסלולר, תקבלו את אותו זיכוי שמקבל מישהו שקנה את המכשיר בתוך החברה הסלולרית. (רפורמת משרד התקשורת)
 
בברכה
אורית זרגרי
חיסכון ישיר- הוזלת עלויות תקשורת
www.hisachonyashir.co.il 
באתר תמצאו את הצעד הבא שלכם לחיסכון
בקרו גם בפייסבוק ותהנו משלל טיפים ועצות.
www.facebook.com/hisachonyashir

 מובהר ומודגש כי הכותב [מחזיק בניירות ערך שהונפקו על ידי החברה נשוא המאמר] או [מספק שירותי ייעוץ לחברה בתחום שוק ההון ומקבל תמורה עבור כך]  ("החברה"), ועל כן קיים לו עניין אישי בחברה ובניירות הערך שלה. אין לראות במידע המובא במאמר כהצעה או שידול לקנות, למכור או לבצע עסקה כלשהיא בנייר ערך או מכשיר פיננסי אחר שהונפק על ידי בחברה, ואין באמור משום המלצה או הבעת כדאיות לגבי השקעה בחברה. המידע שמסופק במאמר הינו לצורך אינפורמטיבי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו ונתוניו האישיים של כל אדם.

פרסומת
פרסומת
פרסומת
פרסומת
בואו ללמוד שוק ההון עם עינב כהן! לפרטים נוספים לחצו כאן.