עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

מנייה לוהטת- המלצה לעלייה של 78%

בית ההשקעות נידהם נותן המלצת קנייה למניית תקשורת ישראלית עם יעד לעלייה של 78%, לאחר שהחברה עמדה ביעדים שהציבה לעצמה.כל הפרטים: (16-8-2015)
מנייה לוהטת- המלצה לעלייה של 78%

עינב כהן

האם מניית סרגון (crnt) עומדת בפני ראלי אדיר לאחר העלייה החדה של יום חמישי? בבית ההשקעות נידהם חושבים שיש לזה הצדקה.


חברת סרגון הגישה ביום חמישי את דוחותיה לרבעון השני של 2015, והציגה חזרה לרווחיות לאחר זמן רב של הפסדים והדרדרות עסקית מתמשכת.

ההתאוששות מגיעה בשל התייצבות עסקית שנובעת מצעדי התייעלות קפדניים שחברה ביצעה בסוף השנה שעברה.

בתגובה לדו"ח, בית ההשקעות נידהם,נתן המלצת קנייה למנייה עם יעד לשער 2.5 דולר. עלייה של 78% מהשער הנוכחי.

החברה הציגה הכנסות של 94.8 מיליון דולר, גידול של 4.8% בהשוואה לרבעון השני של 2014 וגידול של 1.2% בהשוואה לרבעון הראשון של 2015.

שיעור הרווח הגולמי עלה ל- 28.2% בהשוואה ל-26.3% ברבעון השני של 2014 ו-25.9% ברבעון הראשון של 2015.

החברה הציגה רווח נקי של 1.3 מיליון דולר או 2 סנט למניה בדילול מלא. זאת, בהשוואה לרווח נקי של 8 מיליון דולר או 15 סנט למניה בדילול מלא ברבעון השני של 2014 והפסד נקי של 7 מיליון דולר או 9 סנט למניה בדילול מלא ברבעון הראשון של 2015.

רק לפני חודש חתמה החברה על שני חוזים בשווי של כ210 מיליון ש"ח, שעשויים להשפיע מאד לחיוב על דוחות החברה ברבעונים הקרובים, שכן שווי החברה כולה עומד על 107 מיליון דולר בלבד.

"יעדי רווחיות גבוהים יותר"

מנכ"ל החברה עירא פלטי, הגיב לדו"ח האחרון וזרע אופטימיות על ההמשך: "סרגון עמדה באבן דרך חשובה ביותר ברבעון השני עם חזרתנו להציג איתנות פיננסית, ובכלל זה רווח יציב ותזרים מזומנים חיובי, חשוב מכך, יש לנו כעת ביטחון רב יותר שנוכל להמשיך מגמה זו של שיפור ברווח".

"השגת יעדנו הכספיים הראשוניים, מוקדם מהצפוי, מעידה על האפקטיביות שביישום האסטרטגיה שלנו, ששמה לה למטרה לייצר ערך מהטכנולוגיה שלנו הנחשבת לטובה מסוגה ומנוכחותנו הגלובאלית בדרך של התמקדות בהזדמנויות עסקיות בעלות ערך גבוה בקרב חברות תקשורת ומפעילי רשתות תקשורת המחפשים את הפתרונות הטובים ביותר. כעת, כשאנו ממשיכים לקדם את האסטרטגיה שלנו ולשפר את דרך הוצאתה אל הפועל, אנו מציבים לחברה יעדי רווחיות חדשים וגבוהים יותר".

מעוניינים לקבל את כל החדשות החמות לפני כל ההמון?

מעוניינים לזהות את הדברים החמים לפני שההמון מסתער?

לחצו כאן, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

שירות איתותים
מובהר ומודגש, כי המאמרים המידע והראיונות המתפרסמים בפורטל "ישראל בורסה" מסופקים כשירות למידע בלבד,ולא כהמלצות קנייה או מכירה בבורסה ואין לראות בהם תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, לשיווק השקעות או ייעוץ השקעות לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן.

כותבי המאמרים ,הנם כתבים בלבד ולא יועצי השקעות.

וכן מודגש,כי לכותבי המאמרים בפורטל זה, יש אחזקה בחלק מהמניות ,והם עשויים למוכרן מעת לעת.

חשוב להבין, כי במידע הנכתב במאמרים, עשוי ליפול טעויות וכן עשויים לקרות שינויי שוק ו/או שינויים אחרים במנייה, וכי עלולות להתגלות סטיות בין הנתונים הנכתבים למצב החברה בפועל.

אי לכך,צוות "ישראל בורסה", לא יהיה אחראי בכל צורה שהיא, לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה.

 

פרסומת
פרסומת

פרסומת
פרסומת