עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

קורס טוב ללימודי שוק ההון

למשקיעים מתחילים בשוק ההון יש המון שאלות לפני שהם מתחילים ללמוד- היכן ללמוד,מה ללמוד? האם לסחור לעצמי בלבד או ללמוד יועץ השקעות? האם לעבוד בזה או כהכנסה נוספת? (17-12-2015)
קורס טוב ללימודי שוק ההון

עינב כהן

למשקיעים מתחילים בשוק ההון יש המון שאלות לפני שהם מתחילים ללמוד- היכן ללמוד,מה ללמוד? האם לסחור לעצמי בלבד או ללמוד יועץ השקעות? האם לעבוד בזה או כהכנסה נוספת?
 
 
שאלות הרות גורל, שישפיעו בצורה ניכרת על המצב הפיננסי של כל תלמיד.
ריכזנו לכם את ההמלצות שלנו על לימודי שוק ההון בצורה הכי נכונה שיש:
 
1.לימודי שוק ההון בשיעור פרטי בלבד-למרות שמדינת ישראל משופעת בקורסים לשוק ההון, זה אינו מומלץ ללמוד להשקיע בצורה כזו והסיבה היא פשוטה- לכל אדם יש צרכים שונים בתכלית בנוגע להשקעות.
 
 
אדם בן שבעים שיושב עם השקעה של מיליונים אינו דומה לבחורה משתחררת עם 4000 ש"ח בבנק שרוצה להשקיע. כל אחד צריך לקבל את "הטיפול" המתאים לו. והדיוק פה משמעותי.
זה קצת דומה ללימוד מוסיקה.כמו שאי אפשר ללמוד בקבוצה, כך גם השקעות.
 
2.למדו כמה שיטות- מרבית הקורסים לשוק ההון מלמדים היום את שיטת הניתוח הטכני בלבד.השיטה הסזו מתבססת על קריאת הגרף של הנכס ועפ"י העבר-מנבאים את העתיד.
 
זו שיטה עתיקת ימים, אבל היא כבר לא "סוד" גדול, כך שהיתרון בשיטה הזו-נמוך ביותר.
הקורסים מציעים לעם את השיטה הזו, משום שהיא קלה לתפעול ולא דורשת השקעה מחשבתית. כלומר- "כל אחד יכול" ,אבל בשביל להרוויח כסף גדול בבורסה אסור להיות תמים,ולכן יש לחפש את הקורס שמלמד שילוב של שיטות, ומשלב בתוכו גם את השיטה הטכנית כשיטה תומכת,אך לא מובילה.
 
3.למדו אגרות חוב- מרבית המשקיעים  הפרטיים הישראלים מתעלמים מהשקעות באגרות חוב.עפ"י סקר שנערך בשנת 2012 כ-86% מהמשקיעים הפרטיים אינם יודעים כלל כיצד להשקיע באגרות חוב וכיצד בוחרים אגרות מנצחות.
 
באם ניגשים ללימודי שוק ההון כדאי להשקיע רבות גם בתחום זה ולא לוותר עליו בשום אופן.
 
4.לא להתפתות לחדרי מסחר- קורסים רבים מבטיחים כי בסיום הקורס יעבדו אתכם בחדרי מסחר מידי יום.לא תמיד פעילות אינטנסיבית בשוק ההון תביא לכם את התשואה העודפת.
 
רובוטי המחר ששולטים היום בשוק מקשים על המשקיע הפרטי לעשות כסף בטווח הקצר, בתורת המשחקים השקעה לטווח קצר בבורסה הוגדרה כמשחק הקשה ביותר בעולם. ולכן עדיף להתמקד בלימוד מקצועי ויסודי ללא שטיקים שיביא לכם תשואה עודפת בבורסה בנחת ובשלווה ולא במסחר אינטנסיבי וחסר סבלנות.
 
5. אל תתפתו להבטחות- קורסים שמבטיחים לכם רווחים- יש לברוח מהם כמה שיותר מהר.אי אפשר להבטיח רווחים בבורסה. בבורסה צריך להגיע למצב מקסימאלי של 70-80 אחוזי הצלחה, ובשנים פחות טובות-יהיו גם הפסדים.הבטחה לרווחים בבורסה היא אשליה שאין מאחוריה דבר.
 
לסיכומו של דבר: חפשו לימודי שוק ההון בשיעור פרטי, שיעבדו אתכם בצורה יסודית ומקצועית על החומר, חפשו אדם שיהיה מענה לשאלותיכם ודאגו ללמוד את כל החומר המלא ולא רק את חלקו.
 
למבצעים מיוחדים על קורסים מובחרים צלצלו- 050-7560642
מובהר ומודגש, כי המאמרים המידע והראיונות המתפרסמים בפורטל "ישראל בורסה" מסופקים כשירות למידע בלבד,ולא כהמלצות קנייה או מכירה בבורסה ואין לראות בהם תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, לשיווק השקעות או ייעוץ השקעות לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן.

כותבי המאמרים ,הנם כתבים בלבד ולא יועצי השקעות.

וכן מודגש,כי לכותבי המאמרים בפורטל זה, יש אחזקה בחלק מהמניות ,והם עשויים למוכרן מעת לעת.

חשוב להבין, כי במידע הנכתב במאמרים, עשוי ליפול טעויות וכן עשויים לקרות שינויי שוק ו/או שינויים אחרים במנייה, וכי עלולות להתגלות סטיות בין הנתונים הנכתבים למצב החברה בפועל.

אי לכך,צוות "ישראל בורסה", לא יהיה אחראי בכל צורה שהיא, לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה.

 

פרסומת
פרסומת

פרסומת
פרסומת