עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

טיפים למסחר במתכות יקרות

הדרכים המובילות למסחר במתחות יקרות בכתבה שלפניכם. (4-2-2016)
טיפים למסחר במתכות יקרות

מסחר במתכות יקרות הוא היום אחד מסוגי המסחר המבוקשים ביותר, כנראה בגלל העובדה כשאנשים סוחרים במתכות, היינו – בחומר פיזי קיים, למרות שהוא לא באמת קיים אצלם – קל להם יותר, מבחינה פסיכולוגית, להמר אודות המחירים.

באילו מתכות מתבצע מסחר?

כאשר מדברים על מסחר במתכות יקרות מתכוונים בעיקר למסחר בזהב, בכסף, בפלטינה ובפלדיום.

איך לבצע מסחר נכון במתכות יקרות?

לפניכם מספר טיפים שיסייעו לכם לסחור נכון בזהב, בכסף, בפלדיום ובפלטינה:

מסחר בזהב – הזהב הוא המתכת הנסחרת הפופולרית ביותר. מחיר המתכת מצוין בדולרים לאונקיה, ולמעשה – מחירו של הזהב הוא זה שקובע את מחירו של הדולר. לכן, אנשים רבים משתמשים בו לשימור הונם. המסחר מתבצע בעיקר באמצעות חוזים עתידיים על מחיר הזהב, וזו אכן הדרך המומלצת ביותר לסחור בו.

חשוב לדעת, שתנודות מחיר הזהב בדרך כלל ניתנות לזיהוי באמצעות ניתוח פונדמנטלי, כמו גם באמצעות ניתוח שערי המחירים של המטבעות הפופולריים. לכן, אם אתם סוחרים מתחילים מומלץ לכם ובכל מקרה שבו אתם רוצים ללכת כמה שיותר "על בטוח", כדאי מאוד לבחור במסחר בזהב.

מסחר בכסף

מסחר בכסף הוא בעל סיכון גדול יותר מאשר מסחר בזהב, שכן הכמויות של העתודות העולמיות שלו מוגבלות. מחירו של הכסף מתאפיין בתנודות מאוד חדות מעלה ומטה, ולכן כדאי לסחור בו רק אם יודעים לבצע לא רק ניתוחים פונדמנטליים וניתוחים של שערי המטבעות הפופולריים, אלא גם ניתוח כמויות של העתודות העולמיות. מסחר זה מומלץ רק למי שמכיר את התנודות של מחיר המתכת ומוכן להתמודד עם סיכונים גבוהים.

מסחר בפלדיום ובפלטינה

אמנם מסחר בפלטינה ובפלדיום הוא לא מאוד פופולרי, משום שמתכות אלה מוכרות פחות ומיושמות פחות בחיים הכלכליים, אולם בכל זאת כדאי לדעת את הפרט הבא: מחירן של מתכות אלה מאופיין ביציבות גבוהה מאוד, ולכן אם רוצים להמר אבל לא לקחת סיכון גדול מדיי, מסחר בפלדיום ובפלטינה בהחלט יכול להיות פתרון הולם.

לסיכוםמסחר במתכות יקרות, ובעיקר מסחר בזהב, הוא מסחר מאוד פופולרי, ואם אתם  סוחרים מתחילים כדאי לשקול להתחיל כאן. דאגו לקבל ייעוץ והכוונה מתאימים ממומחים להשקעות בבורסה, והתחילו את  המסחר ברגל ימין. בהצלחה!

 

 

 
מובהר ומודגש, כי המאמרים המידע והראיונות המתפרסמים בפורטל "ישראל בורסה" מסופקים כשירות למידע בלבד,ולא כהמלצות קנייה או מכירה בבורסה ואין לראות בהם תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, לשיווק השקעות או ייעוץ השקעות לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן.

כותבי המאמרים ,הנם כתבים בלבד ולא יועצי השקעות.

וכן מודגש,כי לכותבי המאמרים בפורטל זה, יש אחזקה בחלק מהמניות ,והם עשויים למוכרן מעת לעת.

חשוב להבין, כי במידע הנכתב במאמרים, עשוי ליפול טעויות וכן עשויים לקרות שינויי שוק ו/או שינויים אחרים במנייה, וכי עלולות להתגלות סטיות בין הנתונים הנכתבים למצב החברה בפועל.

אי לכך,צוות "ישראל בורסה", לא יהיה אחראי בכל צורה שהיא, לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה.

 

פרסומת
פרסומת

פרסומת
פרסומת