עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

מדריך שוק ההון

רוצים כמה טיפים טובים להשקעה נכונה בבורסה?מדריך שוק ההון שלנו זו הכתבה בשבילכם! (10-12-2015)
מדריך שוק ההון

עינב כהן

אנו שמחים לתת לכם פה מדריך מקוצר לשוק ההון אבל כדאי שתזכרו, הדרך הטובה ביותר ללמוד ולהגיע עד לכדי התעשרות ממש-זה להגיע ללמוד באקדמיית "ישראל בורסה", סדרה של שיעורים פרטיים ע"י מנהל פורטל "ישראל בורסה",עינב כהן, שילמד אתכם את כל ההשקעות הקיימות במינימום מחיר ובאופן מושלם עד לכדי הבנה מוחלטת וללא בזבוזי זמן.

 צלצלו עכשיו ואל תתנו לחופשה השנתית לחמוק לכם מבין הידיים כי בינתיים אפשר להביא כסף גדול בבורסה לפינוקים אמיתיים!

 לפרטים נוספים:

050-7560-642

 כמה טיפים כיצד אני  משתמש במחזור המסחר

 ככלי טכני לקבלת החלטות במהלך היום ובסופו:

1.בעת פתיחת המסחר הנייר יורד חזק  במחזור גדול. הקו האדום  במערכת מסחר בקטגוריה- "מחזורים" נראה גדול ומאיים ביחס לימים האחרים- אם אני בתוך המנייה- מכור חצי ומחכה לסיבת הירידות שבוודאי תגיע בקרוב.

אם אני מחוץ למנייה- לא אכנס בשום אופן! המצב הזה נקרא "סכין נופלת" שבו אין יודעים מתי הירידות ייעצרו. אני מחכה לחדשות ולהתייצבות בנייר.

2.ישנם מוכרי ענק בנייר כאשר היא עולה קלות-אם אני בתוך המנייה- בודק אם ישנה התנגדות טכנית (דשדוש קצה תעלה עולה/יורדת) ומחכה לראות האם נכנסים קונים שייקחו את "הסחורה" . אם אינם- המנייה תתחיל לנזול למטה וכדאי לשקול מכירה.

 אם אני מחוץ למנייה- לא נכנס לנייר. מחכה להתפתחויות על מנת לראות האם המנייה תתגבר על "המכשול".

3. נכנסים קונים גדולים וגם מוכרים גדולים בצורה יוצאת דופן לנייר. שער המנייה ללא שינוי- משהו גדול צפוי לקרות. תמתין להתפתחויות,אחד הצדדים כנראה יודע יותר....

אפשרות אחרת היא שיש החלפת ידיים של מוסדיים במחיר זה, שזה לא תמיד אומר יותר מידי. אז כדאי לחכות ולראות לאן העניינים יזרמו...

4.גידול דרמטי במחזור מסחר של מנייה  והמנייה עולה קלות- כנראה שמשהו חם קורה. אפשר לקחת מנה ראשונה ולהמתין. אם המחזורים ממשיכים לעלות ביום למחרת- תוכל לחזק עוד בשילוב עם בדיקת פריצת התנגדות.

5.המנייה עולה בצורה נאה והמחזורים עולים יחד איתה-למשקיעים יש ביטחון בעליות. צפי להמשך עליות.

6.מחזור קטן בשעת פריצת שיא חדש- סביר להניח שהמנייה תתקן בחזרה למטה ושהפריצה הייתה פריצת שווא.

7.מנייה פרצה במחזור גבוה מאד ואחר כך יורדת במחזורים קטנים- סביר להניח  שמדובר בתיקון טכני והעליות יחזרו לבדוק את השיא הקודם לפחות.

8.מנייה מדשדשת המחזורים הולכים וקטנים עד כדי "התייבשות" והמנייה נמצאת כל הזמן מעל בולינג`ר אמצעי- מלאי המוכרים הולך ואוזל ויש סיכוי סביר שהפריצה בוא תבוא.

9.מנייה עולה במחזור גבוה ובאותו יום ממוצע קצר (13) עולה מעל ממוצע ארוך (100,200)- סימן להמשך עליות בנייר.

כמובן שזה רק חלק קטן ממדריך ענק שאותו תלמדו בקורס השקעות שלנו.

אל תדאגו, גם אם זה נשמע לכם סינית כרגע-אנו מתחייבים למקצע אתכם בחומר! אתם רוצים להתעשר?לעשות הכנסה נוספת משמעותית? אנו הכתובת.

אל תחכו עוד רגע אחד כי אתם מפסידים כסף בכל יום שעובר. טלפנו: 050-7560-642
מובהר ומודגש, כי המאמרים המידע והראיונות המתפרסמים בפורטל "ישראל בורסה" מסופקים כשירות למידע בלבד,ולא כהמלצות קנייה או מכירה בבורסה ואין לראות בהם תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, לשיווק השקעות או ייעוץ השקעות לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן.

כותבי המאמרים ,הנם כתבים בלבד ולא יועצי השקעות.

וכן מודגש,כי לכותבי המאמרים בפורטל זה, יש אחזקה בחלק מהמניות ,והם עשויים למוכרן מעת לעת.

חשוב להבין, כי במידע הנכתב במאמרים, עשוי ליפול טעויות וכן עשויים לקרות שינויי שוק ו/או שינויים אחרים במנייה, וכי עלולות להתגלות סטיות בין הנתונים הנכתבים למצב החברה בפועל.

אי לכך,צוות "ישראל בורסה", לא יהיה אחראי בכל צורה שהיא, לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה.

 

פרסומת
פרסומת

פרסומת
פרסומת