עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

מזנקיור של בונוס יעיל גם בטיפול בסרטן

חברת בונוס ביוגרופ מודיעה הבוקר על הצלחה בניסוי פרה קליני בתרופת המזנקיור, הפעם בטיפול בחולי סרטן. לפרטים המלאים. (27-4-2022)
מזנקיור של בונוס יעיל גם בטיפול בסרטן

דורון בראס

לא רק תרופה לקורונה

לחברת בונוס ביוגרופ שני מוצרים: BonoFill - שתל חי של עצם אנושית להשלמת חסר עצם, MesenCure - תרופה תאית המיועדת לטיפול בסערת ציטוקינים, ובכלל זה, לטיפול בחולי קורונה קשים.

מדיווח החברה היום ניתן להסיק שהחברה מתכננת להפנות את תרופת המזנקיור לאפיקים נוספים.

חברת בונוס ביוגרופ מדווחת היום על הצלחה בניסוי פרה קליני בתרופת המזנקיור, שבתחילתה נועדה לשמש כתרופה לחולי קורונה קשים, הפעם בטיפול בחולי סרטן. התרופה נועדה למנוע את התסמונת המכונה סערת ציטקונים או שחרור ציטקונים. 

תסמונת שחרור ציטקונים שכיחה במטופלים חולי סרטן המקבלים טיפולים אימונותרפיים. הניסוי התבצע בבעלי חיים והראה הפחתה בשכיחות התסמונות.

יעילותה של התרופה מזנקיור בטיפול בתסמונת שחרור ציטוקינים, הודגמה בניסוי שנערך במעבדות ג`קסון בארה"ב, ממכוני המחקר המוערכים בעולם.

הניסוי נערך בחיות מודל, הנושאות מערכת חיסון אנושית הנגועה בסרטן דם ממקור אנושי. בדומה לחולים, בעקבות הטיפול המקובל, החיות פיתחו סערת ציטוקינים.

אז מה רמת היעילות של התרופה בחולי סרטן?

בעקבות הטיפול בתסמונת שחרור ציטוקינים, באמצעות התרופה מזנקיור, פחתה הרמה של מגוון של ציטוקינים אל מתחת לרמה החציונית שנמדדה בקבוצת הביקורת, בכל אחד מבין הפרטים בקבוצת הניסוי, תוצאה המעידה על תגובה חיובית מלאה לטיפול במזנקיור. שיעורי ההפחתה של הציטוקינים בקבוצת הניסוי, נמצאו מובהקים סטטיסטית בהשוואה לרמתם בקבוצת הביקורת.

ד"ר שי מרצקי, מנכ"ל בונוס ביוגרופ, בדברים מעניינים לגבי העתיד שהחברה רואה לתרופה "הדגמת הצלחתה של התרופה מזנקיור להשתלב בטיפול אונקולוגי, מהווה אבן דרך חשובה בדרכה של החברה להגשמת חזונה להפוך למובילה עולמית בתחום הרפואה התאית, לטיפול במגוון מחלות ומצבים רפואיים. לאור תוצאות אלה, אנו מצפים כי התרופה מזנקיור, שהודגמה כיעילה ביותר בחולי קורונה קשים הסובלים מתסמונת שחרור ציטוקינים בעקבות תחלואה בנגיף קורונה (סערת ציטוקינים), תדגים יעילות גבוהה גם בחולים אונקולוגיים. אפשרות זו, תניח לפתחה של החברה הזדמנות כלכלית נוספת, בהיקף של כ- 300 מיליון דולר, בכל שנה, בארה"ב בלבד, וסכום כפול מזה בעולם כולו, ותבסס את מעמדה של בונוס ביוגרופ כשחקן חשוב גם בתחום האונקולוגיה, בנוסף לתחומי הרפואה השיקומית והנדסת הרקמות."

נכון לרגע זה מניית בונוס עולה היום ב-13%, זאת לאחר שמתחילת השנה ירדה כ-52%.

 

לחץ כאן כדי לקבל את הסקירות על החברות שהולכות להיות הכוכבות של שנת 2022

 

 
מובהר ומודגש כי הכותב [מחזיק בניירות ערך שהונפקו על ידי החברה נשוא המאמר] או [מספק שירותי ייעוץ לחברה בתחום שוק ההון ומקבל תמורה עבור כך]  ("החברה"), ועל כן קיים לו עניין אישי בחברה ובניירות הערך שלה. אין לראות במידע המובא במאמר כהצעה או שידול לקנות, למכור או לבצע עסקה כלשהיא בנייר ערך או מכשיר פיננסי אחר שהונפק על ידי בחברה, ואין באמור משום המלצה או הבעת כדאיות לגבי השקעה בחברה. המידע שמסופק במאמר הינו לצורך אינפורמטיבי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו ונתוניו האישיים של כל אדם.

פרסומת
פרסומת
פרסומת
פרסומת
בואו ללמוד שוק ההון עם עינב כהן! לפרטים נוספים לחצו כאן.