עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

אאורה לא עוצרת-2 זכיות נוספות

חברת אאורה היא החברה הבולטת ביותר בתחום החם ביותר בשנה האחרונה - התחדשות עירונית והיום היא הודיע על 2 פרוייקטים נוספים. (3-4-2022)
אאורה לא עוצרת-2 זכיות נוספות

דורון בראס

איפה אאורה תעצור?

מניית אאורה השקעות בניהולו של יעקב אטרקצ`י עלתה ב12 החודשים האחרונים 200%! ולא נראה שהיא מתכננת לעצור כאן.

החברה לא עוצרת ועל בסיס שבועי מפרסמת הודעות על זכייה במכרזים לפרויקטים של התחדשות עירונית בערים שונות בכל הארץ.

כך בחודש האחרון החברה פרסמה על זכייה בלא פחות מ-8 פרויקטים בכל הארץ: קרית אונו, פרדס חנה, רמלה, תל עדשים, חולון, ובת ים, כשרק היום היא מודיעה על שני פרויקטים נוספים:

1. פרויקט מתחם מרגולין נס ציונה - לפי תכנית יהרסו 264 יח"ד ו-3 חנויות במספר מבנים ישנים ותחתם יבנו כ - 852 יח"ד חדשות במבנים מפוארים בני 7-12 קומות, כ- 2,000 מ"ר שטחי מסחר, מבני ציבור ופיתוח סביבתי ברמה גבוהה.

2. פרויקט רחוב בר כוכבא בטבריה - במסגרת הפרויקט צפויות להיהרס 84 יח"ד קיימות בשבעה בנייני רכבת ישנים שבמתחם, ותחתם, החברה צופה שיוקמו כ-672 יח"ד חדשות במספר מגדלים יוקרתיים, שטחי מסחר, מבני ציבור ופיתוח סביבתי.

בנובמבר האחרון ,בראיון מיוחד שערכנו עם מנכל אאורה,הוא הביע אופטימיות באשר להמשך:

"נכון לכרגע אנו מחזיקים בעתודות קרקע הכי גדולות בשוק, ועיר שלא תשכיל לפתח הרבה פרוייקטים של התחדשות עירונית יהיה לה קשה להתקדם, היות ואאורה חתמה על מרבית הפרויקטים בתכנון בשנים קודמות , הרי שהתמורות בפרויקטים אלה נקבעו עפ"י כדאיות הכלכלית שהיתה דאז. ברור לכל שהיום עם עלית המחירים הדרמטית בשוק, החברה צפויה להנות מרווחיות פנטסטית בפרויקטים אלה, כפי שיבואו לידי ביטוי בעתיד". 

מה עשה השוק בתל אביב היום?

תל אביב פתחה את שבוע המסחר באופן חיובי, מניות הנדל"ן זינקו: ת"א נדל"ן עלה ב-1.99%, הכשרת הישוב זינקה ב-7.35%, ישראל קנדה קפצה ב-5.31%, נכסים ובנין עלתה ב-4.87%.

תל אביב פיננסים ותל אביב בנקים עלו כ-0.6% כל אחד.

דלק קבוצה ירדה ב3.3% לאחר שמחירי הנפט ירדו בסוף השבוע האחרון.

מניית בריל מעל כולם קפצה 8.8% במחזור גבוה כשהיא מוסיפה בשבוע האחרון כמעט 40%.

 
מובהר ומודגש כי הכותב [מחזיק בניירות ערך שהונפקו על ידי החברה נשוא המאמר] או [מספק שירותי ייעוץ לחברה בתחום שוק ההון ומקבל תמורה עבור כך]  ("החברה"), ועל כן קיים לו עניין אישי בחברה ובניירות הערך שלה. אין לראות במידע המובא במאמר כהצעה או שידול לקנות, למכור או לבצע עסקה כלשהיא בנייר ערך או מכשיר פיננסי אחר שהונפק על ידי בחברה, ואין באמור משום המלצה או הבעת כדאיות לגבי השקעה בחברה. המידע שמסופק במאמר הינו לצורך אינפורמטיבי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו ונתוניו האישיים של כל אדם.

פרסומת
פרסומת
פרסומת
פרסומת
בואו ללמוד שוק ההון עם עינב כהן! לפרטים נוספים לחצו כאן.