עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

נקסט ג`ן רותחת - יש מיזוג?

מניית נקסט ג`ן עולה היום 15 אחוז, ברקע הפרסום שחברת אי. בי. אי הפכה לבעלת עניין בחברה, ותקוות המשקיעים למיזוג עם סנט-טק. (6-4-2022)
נקסט ג'ן רותחת - יש מיזוג?

דורון בראס

האם המיזוג מתקרב?

מחזיקי המניות של השלד הבורסאי נקסט ג`ן מפללים ליום שהחברה תתמזג לסנט-טק מדיקל.

סנט-טק מדיקל פיתחה מכשיר שמטרתו למפות ביומרקרים ייחודים המאפשרים זיהוי חולי קורונה בשלבים שונים של המחלה (חולים אסימפטומטיים וסימפטומטיים).
הזיהוי על בסיס הביומרקרים אשר מופו הינו ברמת דיוק גבוהה במיוחד כאשר על פי המודלים המתמטיים המקובלים על ידי הגופים הרגולטוריים, הם עומדים על רגישות גבוהה מ־ 91.0%. בכך חצתה החברה את הרף הנדרש לבדיקת דיאגנוסטיקה בעלת יעילות מקבילה לפחות לשיטת סטנדרד הקיימת היום (PCR) לצורך הגשה לאישור רגולטורי ב־FDA.

לפני כחודש וחצי מינו סנט-טק את פרופסור שמואל שפירא (עד לאחרונה מנהל המכון הטכנולוגי) כמנהל הטכנולוגיות הראשי של החברה.

אחד ממייסדי חברת סנט-טק הוא הראל הרשטיק שבעברו ישב בכלא בשל רצח. נקסט ג`ן לא מסתירה את עברו של הרשטיק ובדוח השנתי פרסמה גילוי מלא על עברו הפלילי.

לאחרונה יש התעוררות במניית נקסט ג`ן ונראה שהמשקיעים אופטימיים לגבי המיזוג. המנייה עולה כ-15% היום בעוד ששאר השוק אדום.

כשבארה"ב יורד גשם - גם בתל אביב נרטבים

הירידות בוול סטריט הוחרפו אמש בשעה האחרונה של המסחר, על רקע חשש כי המדיניות של הפד תהיה עוד יותר אגרסיבית מכפי שהעריכו בשווקים.

מדד S&500 סיים בירידה של 1.2%, בעוד נסדק סיים בירידה של 2.2%. את הירידות הוביל סקטור הטכנולוגיה שירד מעל 2%. על רקע החששות להאטה בכלכלה, גם הנפט ירד 2.7% ונסחר בכ100 דולר לחבית.

המסחר בתל אביב מתנהל בירידות שערים, זאת לאחר היום האדום בוול סטריט, כשגם הסערה הפוליטית מהבוקר לא תורמת לוודאות של השוק.

ת"א 35 יורד 1% ות"א 125 משיל 1.2%.

מליסרון ואפי נכסים הודיעו שחתמו על חוזי שכירות עם פייסבוק בשווי 750 מיליון שקל ל-7 שנים.

 
מובהר ומודגש כי הכותב [מחזיק בניירות ערך שהונפקו על ידי החברה נשוא המאמר] או [מספק שירותי ייעוץ לחברה בתחום שוק ההון ומקבל תמורה עבור כך]  ("החברה"), ועל כן קיים לו עניין אישי בחברה ובניירות הערך שלה. אין לראות במידע המובא במאמר כהצעה או שידול לקנות, למכור או לבצע עסקה כלשהיא בנייר ערך או מכשיר פיננסי אחר שהונפק על ידי בחברה, ואין באמור משום המלצה או הבעת כדאיות לגבי השקעה בחברה. המידע שמסופק במאמר הינו לצורך אינפורמטיבי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו ונתוניו האישיים של כל אדם.

פרסומת
פרסומת
פרסומת
פרסומת
בואו ללמוד שוק ההון עם עינב כהן! לפרטים נוספים לחצו כאן.