עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

פתיחת קופת גמל לילדים

אחת הדרכים שבה תוכלו להבטיח את עתיד ילדיכם, היא לפתוח עבורם קופת גמל ייעודית. (5-3-2019)
פתיחת קופת גמל לילדים

 

אתם מרעיפים עליהם אהבה עד אינסוף, מטפחים ומגדלים אותם להיות האנשים הטובים ביותר שיוכלו רק להיות, והכי חשוב - אתם תמיד שם בשבילם. כי ככה זה כשמביאים ילדים לעולם, אנחנו תמיד רוצים לשמור על האוצרות היקרים לנו מכול. אחת הדרכים שבה תוכלו להבטיח את עתיד ילדיכם, היא לפתוח עבורם קופת גמל ייעודית.

 

ילדינו הם מאור חיינו, בשר מבשרנו ואנו אוהבים אותם עד אין קץ. בכל שעה, יום, חודש ושנה אנחנו תמיד נייחל עבורם את כל האושר והבריאות שבעולם. זו מהותה של משפחה, וככה זה צריך להיות. הרי אם אנחנו לא נדאג להם, אז מי כן? ולדאגה העצומה הזו אסור שיהיו גבולות ועלינו להמשיך להעניק לילדינו את כל הטוב שאנו רק נוכל. מעל לכול, לילדים שלנו יש עתיד. וכמו שהורינו ניסו בכל מאודם להעניק לנו את העתיד הטוב ביותר, עלינו לדאוג לילדינו ולעשות כל שביכולתנו על מנת להבטיח את עתידם. אתם יכולים כבר מעכשיו להתחיל ולהבטיח את עתיד היקרים לכם מכל, וזאת באמצעות פתיחתה של קופת גמל להשקעה עבורם.

 

מה זה אומר לפתוח קופת גמל להשקעה?

קופת גמל להשקעה, היא אפיק חיסכון ייחודי המאפשר  לכל אדם ובכול גיל – לפתוח חיסכון המתאים לטווח המיידי, הבינוני או הארוך. האופציה לפתיחת קופות הגמל להשקעה הושקה על ידי משרד האוצר בסוף שנת 2016. היא מאפשרת לכל מי שמעוניין לחסוך להצליח לשלב בין נזילות כספית ובין הגדלת קצבת הפנסיה בעת פרישה. קופת הגמל להשקעה היא גם דרך מצוינת שבה תוכלו להתחיל לחסוך למען עתיד הילדים. 

 

ממה מורכבת תוכנית קופת הגמל לילדים?

ראשית, כאשר אתם פותחים קופת גמל להשקעה עבור הילדים שלכם, כל כספי החיסכון יהיו רשומים על שמם. בקופה זו תוכלו להפקיד מדי שנה סכום אשר יגיע עד ל-70,000 ₪ (נכון לשנת 2019, הסכום המדויק בצמוד למדד הינו 71,121 ₪). ההפקדה תוכל להתבצע ברמה החודשית, מעת לעת או באופן חד פעמי ונקודתי. כספי חיסכון שיימשכו מן הקופה לפני גיל 60, יחויבו במס רווח-הון של 25% מסך הרווח הריאלי שבה. יחד עם זה, לא תתלווינה לכך עמלות ו\או קנסות משיכה נוספות. מי שיבחר למשוך את כספי הקופה רק לאחר גיל 60 כקצבה, יזכה ליהנות מפטור מלא ממס רווח ההון. ישנן חברות שתפקידן הוא לדאוג לנהל בצורה מקצועית את קופת הגמל להשקעה. בדרך כלל מדובר בבתי השקעות, והם גובים על כך עלויות `דמי ניהול`. השיעור הממוצע של דמי הניהול נע בדרך כלל בין 0.8%-0.9%.

 

מה היתרונות שבפתיחת קופת גמל להשקעה לילדים?

ככלל, קופת גמל להשקעה היא מוצר חיסכון מאוד גמיש, וניתן לבחור במסגרתה במגוון מסלולי השקעה אשר מותאמים בהתאם לטווח חיסכון מתבקש. כמו כן, ניתן אף לבצע העברה של כספי החיסכון ממסלול השקעה אחד למשנהו ללא כל תשלום נוסף. את קופת הגמל להשקעה ניתן לנהל באופן מקצועי דרך הבנק, או בעזרת חברות אשר עוסקות בניהולי חיסכון והשקעות. תארו לכם כמה כסף תוכל לחסוך משפחה אחת בת 4 נפשות, כאשר עבור כל אחד מחברי המשפחה מופקדים בקופות הגמל עד 70,000 ₪.

הבשורה הגדולה והחשובה ביותר מבחינת תכניות קופות הגמל להשקעה לילדים, היא האפשרות לשמור על כסף נזיל. מצד אחד, אתם יכולים לחסוך עבור ילדכם הרבה מאוד כסף. מצד שני, אתם תמיד תהיו מוכנים ל"יום הסגריר" ותוכלו למשוך באופן חלקי (או מלא) את כספי החיסכון.

 
מובהר ומודגש כי הכותב [מחזיק בניירות ערך שהונפקו על ידי החברה נשוא המאמר] או [מספק שירותי ייעוץ לחברה בתחום שוק ההון ומקבל תמורה עבור כך]  ("החברה"), ועל כן קיים לו עניין אישי בחברה ובניירות הערך שלה. אין לראות במידע המובא במאמר כהצעה או שידול לקנות, למכור או לבצע עסקה כלשהיא בנייר ערך או מכשיר פיננסי אחר שהונפק על ידי בחברה, ואין באמור משום המלצה או הבעת כדאיות לגבי השקעה בחברה. המידע שמסופק במאמר הינו לצורך אינפורמטיבי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו ונתוניו האישיים של כל אדם.

פרסומת
פרסומת

פרסומת
פרסומת