עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

קורס השקעות לפני קניית נכס

אילו כלים נותן קורס השקעות נדלן למי שמחפש נכס להשקעה? כל הפרטים במאמר לפניכם. (15-6-2017)
קורס השקעות לפני קניית נכס

אילו כלים נותן קורס השקעות נדלן למי שמחפש נכס להשקעה?

בשנים האחרונות גבר מאוד העניין בנדלן ויותר ויותר ישראלים משקיעים את הכסף הפנוי שברשותם בדירה, בית, משרד, קרקע לבנייה (וגם כזו שטרם הופשרה) ועוד. הפוטנציאל של השקעות נדלן גדול, וניתן להגיע לתשואות נאות מאוד, אבל אין פירוש הדבר שכל השקעה בנדלן מובילה לרווחים המצופים - על-מנת להגיע לנכסים מניבים שיהוו השקעה מתגמלת חשוב להתמצא בשוק הנדלן, להיות בעלי ידע בסיסי בסוגיות מיסוי הקשורות להשקעות מסוג זה, לדעת מה אומרים החוקים הרלוונטיים וכמובן להצטייד בכלים לאיתור הזדמנויות משתלמות. את כל אלה, ועוד, ניתן לקבל בקורס שמתמקד בהשקעות בנדלן.

איך לבחון כדאיות של השקעה בנדלן?

הכלים החשובים ביותר שתקבלו בקורס השקעות נדל"ן הם באופן טבעי אלה שיעזרו לכם לבחון את הכדאיות של כל אופציה שעולה על הפרק, ועוד קודם לכן לאתר הזדמנויות בעלות פוטנציאל אמיתי. קרא כאן יותר על הנושא של השקעות נדלן.

בהקשר זה כדאי לדעת שתחום ההשקעות בנדלן השתכלל משמעותית בשנים האחרונות וכך למשל התווספה האופציה של השקעה בתמ"א 38, כלומר במיזמי התחדשות עירונית על סוגיהם השונים. גם האופציה של השקעה בנדלן בחו"ל מרחיבה את מנעד האפשרויות, ומחייבת גם היא כמובן ידע רלוונטי לגבי המאפיינים הספציפיים של רכישת דירה להשקעה במדינה כזו או אחרת מעבר לים - עוד כלי שמקבלים כשלומדים את התחום בקורס ממוקד.

איך לממש השקעה בחוכמה?

משקיעים חסרי ניסיון מאמינים שהמפתח להשקעה משתלמת היא איתור נכס מניב במחיר אטרקטיבי וקנייתו במחיר המינימלי האפשרי. זהו אכן מפתח חשוב, אבל כדי למקסם את הפוטנציאל של שוק הנדלן להשקעה ישנו עוד מפתח רב חשיבות - מימוש כל השקעה.

בקורס השקעות נדלן תוכלו ללמוד גם איך לזהות את הטיימינג הטוב ביותר לממש השקעות שונות בהתאם להעדפות שלכם ולמטרות שלכם, וכמובן לסכומי הכסף הפנויים שיש ברשותכם בכל נקודת זמן, כדי שתוכלו לממש עוד הזדמנויות משתלמות ובאופן כללי ליהנות מגידול מתמשך בהון הכללי שלכם.

להשקיע בלי הון התחלתי

בניגוד לאמונה הרווחת שהשקעה בנדלן מחייבת הון התחלתי גבוה ובעצם מיועדת רק לבעלי אמצעים ונכסים, בפועל ניתן להשקיע בנדלן וליהנות מנכס מניב גם אם אין ברשותכם סכומי כסף גבוהים ולמעשה אם אתם בעלי תעוזה כלכלית תוכלו לבצע השקעות בנדלן גם בלי כסף בכלל (אם כי חשוב להדגיש שמדובר במהלך מסוכן). כך או כך במסגרת לימודי השקעות בנדלן זוכים המשתתפים גם בכלים המאפשרים להם לבצע את ההשקעות המשתלמות אם ברשותם סכומי כסף צנועים וכמובן לדעת באילו מקרים התנהלות זו אכן כדאית.

גישה למידע רחב היקף ויקר ערך

לימודים בתחום הנדלן מקנים גם היכרות עם מאגרי ידע רלוונטיים, כך שגם לאחר סיום הקורס תוכלו בכל שלב לדעת כיצד עליכם לנהוג על סמך מידע עדכני רחב היקף (וחשוב לזכור בהקשר זה ששוק הנדלן מטבעו משתנה כל הזמן).
מובהר ומודגש, כי המאמרים המידע והראיונות המתפרסמים בפורטל "ישראל בורסה" מסופקים כשירות למידע בלבד,ולא כהמלצות קנייה או מכירה בבורסה ואין לראות בהם תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, לשיווק השקעות או ייעוץ השקעות לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן.

כותבי המאמרים ,הנם כתבים בלבד ולא יועצי השקעות.

וכן מודגש,כי לכותבי המאמרים בפורטל זה, יש אחזקה בחלק מהמניות ,והם עשויים למוכרן מעת לעת.

חשוב להבין, כי במידע הנכתב במאמרים, עשוי ליפול טעויות וכן עשויים לקרות שינויי שוק ו/או שינויים אחרים במנייה, וכי עלולות להתגלות סטיות בין הנתונים הנכתבים למצב החברה בפועל.

אי לכך,צוות "ישראל בורסה", לא יהיה אחראי בכל צורה שהיא, לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה.

 

פרסומת
פרסומת

פרסומת
פרסומת