עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

קורס ישראל בורסה מגיע לספורטאי ישראל

עולם הספורט דומה מאד לעולם שוק ההון. אסטרטגיות, הגנה,התקפה, ויחס סיכון-סיכוי. עינב כהן, מורה לשוק ההון ב13 שנים האחרונות,מנהל קבוצת המשקיעים של "ישראל בורסה", ומאמן כדורסל בעברו, בא ללמד את ספורטאי ישראל ,איך עושים זאת נכון. (26-2-2022)
קורס ישראל בורסה מגיע לספורטאי ישראל

 

ארגון שחקני ושחקניות ישראל בשילוב עם מכללת "ישראל בורסה" שמחים להציג קורס מיוחד ומסובסד,ללימודי שוק ההון, לספורטאי ישראל.

את הקורס יעביר מר עינב כהן, מורה לשוק ההון בעל ניסיון עשיר של 23 שנה,מנהל קבוצת המשקיעים של "ישראל בורסה" ומאמן כדורסל בעברו.

מיקום הקורס:

בית ההסתדרות ארלוזורוב 93 תל אביב.

תאריכי הקורס:

11.5.22

18.5.22

25.5.22

1.6.22

8.6.22

שעת הקורס:

19.30-21.30

עלות הקורס מסובסדת: 3500 ש"ח לקורס כולו.

מה נלמד בקורס:

שיעור ראשון-

*השיטות מאחורי הקלעים:*
 
מושגי היסוד בשוק ההון,איפה נמצאים מקורות המידע האמינים,איך עובד שוק ההון מאחורי הקלעים ואיך לומדים לנצל את העיוותים ליתרון במסחר.
 

שיעור שני-

*ניתוח טכני: השיטות לנצח בשוק ובכל מצב*
 
איך יודעים איפה עולים על הגל-איך לקנות ואיך למכור בנקודה המקסימלית.
איך לומדים דרך הגרף על "נזילת" מידע פנים למנייה ואיך להצטרף ל"נסיעה",איך משתמשים במסננים על מנת לדעת מה עכשיו הכי חם ואיפה נקודות הכניסה האופטימליות.

שיעור שלישי-

*להבין את המספרים*
 
ללמוד את סיפור החברה ולהבין האם מדובר בבלוף או בהזדמנות קנייה חד פעמית,איך המיליארדרים החדשים עשו את הכסף בבורסה,על איזה נקודות תורפה להסתכל שבוחרים חברה,עם איזה מכפילים נוכל לחיות ומה יהיה מסוכן מידי,נלמד להבדיל בין סוגי החברות ורמות הסיכון.
היכן מתחבאים החומרים המעניינים באמת שיכולים לתת למשקיע יתרון מהותי על כל משקיע אחר.
נלמד לאיזה מקורות להיחשף ומאיזה להתעלם.
היכן אפשר למצוא חומרים שבהם תהיה מעודכן לפני כל ההמון, וכיצד לאסוף "מודיעין בורסאי" ברשת האינטרנט.
 

שיעור רביעי-

*להבין את הבורסה הישראלית*
 
על מאחורי הקלעים של הבורסה הישראל,מה מותר ומה אסור מבחינת החוק,איך מייצרים יתרון על ההמון ע`י בדיקה לעומק באופן חוקי,מהם מקורות המידע החשובים באמת שאף אחד לא מגיע אליהם,איך מגלים מה עושים המוסדיים,נציג אבני בוחן איך מחקר איכותי עשה את העבודה.
 

שיעור חמישי-

*אסטרטגיות מסחר וחזרה על השיטה כולה*
 
איך לבנות אסטרטגיה ארוכת טווח שתבטיח לכם שקט להרבה שנים קדימה.
כיצד בונים תמהיל של תיק השקעות, איך מחליפים בין השחקנים, איך בוחרים את השחקנים הכי טובים בעולם להרכב שלי בכל זמן נתון, איך מגיעים לתשואה חיובית מידי שנה,
כיצד מורידים בעמלות מסחר, עם מי לעבוד ועם מי לא ממש כדאי, איזה תוכנות יעזרו לנו לעבוד בצורה מקצועית, איך מכינים סביבת עבודה מקצועית לאלה שרוצים להיות חיות טרף בשוק ההון.
 
להרשמה מלאו פרטים למטה  או צלצלו :
050-7560642
 

 
מובהר ומודגש כי הכותב [מחזיק בניירות ערך שהונפקו על ידי החברה נשוא המאמר] או [מספק שירותי ייעוץ לחברה בתחום שוק ההון ומקבל תמורה עבור כך]  ("החברה"), ועל כן קיים לו עניין אישי בחברה ובניירות הערך שלה. אין לראות במידע המובא במאמר כהצעה או שידול לקנות, למכור או לבצע עסקה כלשהיא בנייר ערך או מכשיר פיננסי אחר שהונפק על ידי בחברה, ואין באמור משום המלצה או הבעת כדאיות לגבי השקעה בחברה. המידע שמסופק במאמר הינו לצורך אינפורמטיבי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו ונתוניו האישיים של כל אדם.

פרסומת
פרסומת
פרסומת
פרסומת
בואו ללמוד שוק ההון עם עינב כהן! לפרטים נוספים לחצו כאן.