עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

קורס נדלן ליועץ משכנתאות!

הגידול בביקוש למשכנתאות מוביל באופן טבעי לגידול בביקוש גם ליועצי משכנתאות.מה היתרונות בקורס יועצי משכנתאות? (15-6-2017)
קורס נדלן ליועץ משכנתאות!

הגאות הדרמטית בשוק הנדל"ן, שנמשכת ברציפות מזה למעלה מ-10 שנים, מובילה גם לגידול משמעותי בביקוש למשכנתאות. בשנת 2015 למשל נרשם שיא כשנלקחו משכנתאות בסכום כולל של 65 מיליארד ש"ח, עלייה של 25% ביחס ל-2014 שגם בה נרשמה עלייה ביחס לשנים קודמות ובסך הכל המגמה ברורה.

הגידול בביקוש למשכנתאות מוביל באופן טבעי לגידול בביקוש גם ליועצי משכנתאות - לקיחת משכנתא היא אחת ההחלטות הכלכליות המשמעותיות ביותר של כל משק בית, בין אם מדובר בקבלת הלוואה לצורך רכישת דירת מגורים ובין אם המטרה היא קניית דירה להשקעה. הרצון להגיע למשכנתא האופטימלית בהתאם לסכום הכסף המבוקש, תקופת ההחזר הרצויה וההעדפות של כל אדם מצדיק השקעה מסוימת בתשלום עבור אותו ייעוץ משכנתא - ועל כן הביקוש הרב לאנשי מקצוע ובעקבותיו באופן טבעי גדל גם ההיצע של יועצי משכנתאות.

חשוב להדגיש כי נכון לעכשיו החוק מאפשר בעצם לכל אחד לעסוק בתחום של ייעוץ משכנתאות שכן לא נדרשת הסמכה כלשהי. אמנם ישנם שני גופים שמנסים להסדיר את התחום (ארגון יועצי המשכנתאות והתאחדות יועצי המשכנתאות) וגם הבנקים מנסים לדחוק מהשוק את היועצים הלא מקצועיים, אולם בפועל יכול כל אדם להכריז על עצמו כיועץ משכנתא. בהרחבה על הנושא של ייעוץ משכנתא תוכלו לקרוא כאן.

האחריות הרבה של יועצי המשכנתאות

גם אם כל אדם יכול להכריז על עצמו כיועץ משכנתאות ולהתחיל לשווק את עצמו, הרי שכדי להצליח בתחום, ובמיוחד לאורך זמן, נדרשים כישורים רלוונטיים ובפרט ידע רחב היקף לגבי נושאי נדל"ן ונושאים פיננסיים.

ללא הידע הנ"ל והכלים המתאימים יתקשה האדם, גם אם הוא משכנע במיוחד, לגבש קהל לקוחות וליצור לעצמו מוניטין של מומחה שכדאי להיעזר בו - ועל כן מומלץ בחום ללמוד את התחום לעומק, כשבין האפשרויות קורס השקעות בנדל"ן.

היתרונות של קורס השקעות בנדל"ן

ישנו מגוון רחב של דרכים לצבור ידע ולרכוש כלים שיהפכו אתכם לאנשי מקצוע מעולים ומבוקשים בתחום של ייעוץ משכנתא, ואחת מהן היא כאמור קורס השקעות בנדל"ן.

קורס שכזה מתמקד מעצם הווייתו בפן הפיננסי של רכישת נדל"ן כזה או אחר, ובהתאם מקנה כלים רלוונטיים לכל מי שמבקש לסייע ללקוחותיו להגיע למשכנתא האופטימלית, כלומר תמהיל נכון כלכלית עבור האדם הספציפי. כמו כן בקורסים אלה בחלק גדול מהמקרים ישנם גם שיעורים המוקדשים לבחירת משכנתאות ויצירת תצהיל מנצח לסוגים שונים של משקיעים ובמצבי שוק שונים, ומן הסתם הם מקנים ידע יקר ערך למי שרוצה להיות יועץ משכנתא.

בנוסף אמורים יועצי משכנתאות לסייע ללקוחותיהם להשיג את הריביות האטרקטיביות ביותר ובאופן כללי תנאי החזר נוחים במיוחד - מרכיב זה לא נלמד באופן ישיר בקורס השקעות בנדל"ן, אם כי לימודים אלה כן מקנים גם יכולות משופרות לניהול משאים ומתנים וחתירה לחוזים מוצלחים, ויכולות אלה רלוונטיות גם לצורך משא ומתן על תנאי ההחזר וגובה הריבית.
מובהר ומודגש, כי המאמרים המידע והראיונות המתפרסמים בפורטל "ישראל בורסה" מסופקים כשירות למידע בלבד,ולא כהמלצות קנייה או מכירה בבורסה ואין לראות בהם תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, לשיווק השקעות או ייעוץ השקעות לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן.

כותבי המאמרים ,הנם כתבים בלבד ולא יועצי השקעות.

וכן מודגש,כי לכותבי המאמרים בפורטל זה, יש אחזקה בחלק מהמניות ,והם עשויים למוכרן מעת לעת.

חשוב להבין, כי במידע הנכתב במאמרים, עשוי ליפול טעויות וכן עשויים לקרות שינויי שוק ו/או שינויים אחרים במנייה, וכי עלולות להתגלות סטיות בין הנתונים הנכתבים למצב החברה בפועל.

אי לכך,צוות "ישראל בורסה", לא יהיה אחראי בכל צורה שהיא, לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה.

 

פרסומת
פרסומת

פרסומת
פרסומת