עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

קניון עופר סנטר במתחם חדש

קניון עופר סנטר נצרת הנמצא בבעלות קבוצת קניוני עופר מתרחב ומקים מתחם קניות חדש שישתרע על שטח של כ 1,500 מ"ר, בהשקעה של 15 מיליון שקלים. (28-9-2017)
קניון עופר סנטר במתחם חדש

קניון  עופר סנטר נצרת עילית הנמצא בבעלות קבוצת  קניוני עופר מתרחב ומקים מתחם קניות  חדש שישתרע על שטח של כ 1,500  מ"ר, בהשקעה של 15 מיליון שקלים.

שטחו הכולל של קניון  עופר סנטר נצרת עילית עומד כיום על כ  56 דונם, מתוכם 17,000 מ"ר שטחי מסחר. בסוף שנת 2018 יתווספו לקניון 1,400 אלף מ"ר נוספים בכניסה לקניון, המיועדים להקמת מתחם אופנה חדש. במסגרת זו, קבוצת קניוני עופר במו"מ עם מותגים ישראליים ובינלאומיים מובילים לפתיחת חנויות. שכר הדירה בממוצע במתחם החדש יעמוד על כ- 185 ₪ למטר.

לדברי רוחה אבקסיס, מנכ"לית מתחם עופר סנטר: "התכנון להרחבת הקניון קיים כבר שנים רבות. ברגע שהתקבלו כל האישורים הרלוונטיים, החלטנו לצאת לדרך, במטרה להכניס לקניון תמהיל רחב של מותגי אופנה והנעלה ולהעצים את חווית הקנייה". לדבריה: "הקניון היום  מתחם המרכז מוצרי צריכה  לבית המשלב גם מוצרי  אופנה. התוספת החדשה הניו  חיזוק משמעותי לתחום האופנה".

 עוד מסרה אבקסיס: "זמן העבודה על הרחבת המתחם יערך כשנה, כשבסיומה יאוישו כל החנויות. הרחבת המתחם ושדרוגו הינו מהלך אסטרטגי אשר מטרתו להמשיך ולחזק את מעמדו של מתחם עופר סנטר תוך הפיכתו כמרכז קניות מוביל בקרב תושבי נצרת, נצרת עלית והסביבה ומאות אלפי המטיילים והתיירים המגיעים ליעדי תיירות באזור".

על ההרחבה מונה האדריכל רועי סקורקה.

עוד הוסיפה  אבקסיס: " עם הרחבת הקניון  אנו צופים עלייה משמעותית במחזורים, כפועל יוצא של הגדלת כמות המבקרים אשר תגיע לכ – 10,000 מבקרים ביום,  בממוצע."

קניון עופר סנטר בנצרת עלית הינו מתחם קניות פתוח ומשתרע על שטח מסחרי הנאמד בכ- 17,000 מ"ר. המתחם נפתח לקהל הרחב בספטמבר 2006 ונחשב למרכז הקניות הגדול והמוביל באזור נצרת והסיבה. בין חנויות הקניון: קסטרו, קפה לנדוור, פוקס, ללין, דלתא, שילב, BBB, מחסני תאורה, טויס אר אס, מקדולנד, אייס, מסעדת תישרין , מחסני חשמל, טרקלין חשמל, ריקושט, קרביץ, רשת שואופ, צ`ילדרנס פלייס, כיתן, סאקרה  ועוד.

 

 
מובהר ומודגש כי הכותב [מחזיק בניירות ערך שהונפקו על ידי החברה נשוא המאמר] או [מספק שירותי ייעוץ לחברה בתחום שוק ההון ומקבל תמורה עבור כך]  ("החברה"), ועל כן קיים לו עניין אישי בחברה ובניירות הערך שלה. אין לראות במידע המובא במאמר כהצעה או שידול לקנות, למכור או לבצע עסקה כלשהיא בנייר ערך או מכשיר פיננסי אחר שהונפק על ידי בחברה, ואין באמור משום המלצה או הבעת כדאיות לגבי השקעה בחברה. המידע שמסופק במאמר הינו לצורך אינפורמטיבי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו ונתוניו האישיים של כל אדם.

פרסומת
פרסומת

פרסומת
פרסומת