עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

קניון עופר סנטר במתחם חדש

קניון עופר סנטר נצרת הנמצא בבעלות קבוצת קניוני עופר מתרחב ומקים מתחם קניות חדש שישתרע על שטח של כ 1,500 מ"ר, בהשקעה של 15 מיליון שקלים. (28-9-2017)
קניון עופר סנטר במתחם חדש

קניון  עופר סנטר נצרת עילית הנמצא בבעלות קבוצת  קניוני עופר מתרחב ומקים מתחם קניות  חדש שישתרע על שטח של כ 1,500  מ"ר, בהשקעה של 15 מיליון שקלים.

שטחו הכולל של קניון  עופר סנטר נצרת עילית עומד כיום על כ  56 דונם, מתוכם 17,000 מ"ר שטחי מסחר. בסוף שנת 2018 יתווספו לקניון 1,400 אלף מ"ר נוספים בכניסה לקניון, המיועדים להקמת מתחם אופנה חדש. במסגרת זו, קבוצת קניוני עופר במו"מ עם מותגים ישראליים ובינלאומיים מובילים לפתיחת חנויות. שכר הדירה בממוצע במתחם החדש יעמוד על כ- 185 ₪ למטר.

לדברי רוחה אבקסיס, מנכ"לית מתחם עופר סנטר: "התכנון להרחבת הקניון קיים כבר שנים רבות. ברגע שהתקבלו כל האישורים הרלוונטיים, החלטנו לצאת לדרך, במטרה להכניס לקניון תמהיל רחב של מותגי אופנה והנעלה ולהעצים את חווית הקנייה". לדבריה: "הקניון היום  מתחם המרכז מוצרי צריכה  לבית המשלב גם מוצרי  אופנה. התוספת החדשה הניו  חיזוק משמעותי לתחום האופנה".

 עוד מסרה אבקסיס: "זמן העבודה על הרחבת המתחם יערך כשנה, כשבסיומה יאוישו כל החנויות. הרחבת המתחם ושדרוגו הינו מהלך אסטרטגי אשר מטרתו להמשיך ולחזק את מעמדו של מתחם עופר סנטר תוך הפיכתו כמרכז קניות מוביל בקרב תושבי נצרת, נצרת עלית והסביבה ומאות אלפי המטיילים והתיירים המגיעים ליעדי תיירות באזור".

על ההרחבה מונה האדריכל רועי סקורקה.

עוד הוסיפה  אבקסיס: " עם הרחבת הקניון  אנו צופים עלייה משמעותית במחזורים, כפועל יוצא של הגדלת כמות המבקרים אשר תגיע לכ – 10,000 מבקרים ביום,  בממוצע."

קניון עופר סנטר בנצרת עלית הינו מתחם קניות פתוח ומשתרע על שטח מסחרי הנאמד בכ- 17,000 מ"ר. המתחם נפתח לקהל הרחב בספטמבר 2006 ונחשב למרכז הקניות הגדול והמוביל באזור נצרת והסיבה. בין חנויות הקניון: קסטרו, קפה לנדוור, פוקס, ללין, דלתא, שילב, BBB, מחסני תאורה, טויס אר אס, מקדולנד, אייס, מסעדת תישרין , מחסני חשמל, טרקלין חשמל, ריקושט, קרביץ, רשת שואופ, צ`ילדרנס פלייס, כיתן, סאקרה  ועוד.

 

 
מובהר ומודגש, כי המאמרים המידע והראיונות המתפרסמים בפורטל "ישראל בורסה" מסופקים כשירות למידע בלבד,ולא כהמלצות קנייה או מכירה בבורסה ואין לראות בהם תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, לשיווק השקעות או ייעוץ השקעות לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן.

 

כותבי המאמרים ,הנם כתבים בלבד ולא יועצי השקעות וכל הפועל על בסיס מאמר זה-לוקח על עצמו את מלוא האחריות להפסדים שעלולים להיגרם לו. צוות "ישראל בורסה", לא יהיה אחראי בשום צורה שהיא, לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה.

וכן מודגש,כי לכותבי המאמרים בפורטל זה, יש אחזקה בחלק מהמניות ,והם עשויים למוכרן מעת לעת.

כמו כן,כותבי המאמרים, נותנים שירות לחברות ציבוריות בתחום ייעוץ להנפקות,והם עשויים להיות יועצי הנפקות בחברות המדוברות.

חשוב להבין, כי במידע הנכתב במאמרים, עשוי ליפול טעויות וכן עשויים לקרות שינויי שוק ו/או שינויים אחרים במנייה, וכי עלולות להתגלות סטיות בין הנתונים הנכתבים למצב החברה בפועל.

 

 

פרסומת
פרסומת

פרסומת
פרסומת