עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

שירות איתותים למניות ואגרות חוב

שירות איתותים על ידי מומחי בורסה הוא דבר מורכב ונרחב. מצא את ההבדלים. (17-12-2015)
שירות איתותים למניות ואגרות חוב

עינב כהן
 
שירות איתותים לבורסה האמריקאית והישראלית הנו דבר שתפס תאוצה בעשור האחרון.
רשת האינטרנט מציעה מגוון של שירותי איתותים כאשר יש מי מקצוענים יותר ומי פחות, וצריך לדעת לסנן היטב את הבחירות שכן, לא כל שירותי האיתותים מציעים את אותו הדבר.
 
ראשית נלמד כיצד מגדירים מה אנו צריכים לפני שבוחרי את שירות האיתותים המתאים:
 
1.הגדר איזה סוג של משקיע את/ה: שירות איתותים יכול להכיל המון שיטות מסחר שלא בהכרח מתאימות לכל משקיע.יש שירותי איתותים שמתאימים למשקיעים לטווחים קצרים מאד.בשירותי האיתותים האלה מקבלים איתות קנייה/מכירה מספר רב של פעמים במשך היום.לאנשים שלא עובדים בשוק ההון יהיה קשה מאד לעקוב אחרי כמות כזו, ולכן בבואך לבחור את שירות האיתותים שלך אתה חייב להגדיר-האם אני סוחר יומי או משקיע לטווחים קצת יותר ארוכים.
 
מאידך גיסא, יש שירותי איתותים שמשקיעים רק לטווחים ארוכים מאד, שבהם יש כניסה למנייה אפילו פעם בחודשיים-שלוש.
גם פה המשקיע צריך להגדיר האם זה מה שהוא מחפש או לא.
 
2.חפש שירות איתותים עם וותק: כאשר שוק ההון חיובי, קמים הרבה "גורואים" שפותחים שירותי איתותים. זה קורה בפייסבוק, ובארתי אינטרנט חדשים שצצים כפטריות אחרי הגשם. המאותתי האלה נעלמים כאשר השוק מתחיל להיראות רע. לא כדאי להסתמך על זה אלא לחפש את הוותיקים יותר שהחזיקו מעמד גם במשברים ומאחוריהם לקוחות וותיקים.
 
3.שיטת האיתותים:לא כל המאותתים משתמשים באותה שיטת ניתוח וחייבים להתייחס לזה. מרבית מהשירותי איתותים מנתחים על פי שיטת הניתוח הטכני בו מנתחים מנייה רק על פי הגרף שלה. יש משקיעים רבים שמאסו בשיטה זו ,שבה משתמשים כל העדר והם מעדיפים שילוב של שיטות נוספות ולא רק את השיטה הזו שנחשבת כבר מהיותר מיושנות בשוק.
 
4.שירות איתותים-לאיזה בורסה? גם כאן כדאי להגדיר לעצמך באיזה שוק אתה רוצה להשקיע. יש שירותי איתותים שמשקיעים בשוק האמריקאי/אירופאי/ישראלי.
המשקיע חייב להגדיר לעצמו באיזה שוק הוא רוצה לשחק.
רבים מעדיפים את השוק הישראלי שאותו הם מכירים טוב,אבל לדעתנו להסתפק בזה זו טעות. צריך לפזול גם לשוק הגדול בעולם שבו האפשרויות כמעט בלתי מוגבלות.
מובהר ומודגש, כי המאמרים המידע והראיונות המתפרסמים בפורטל "ישראל בורסה" מסופקים כשירות למידע בלבד,ולא כהמלצות קנייה או מכירה בבורסה ואין לראות בהם תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, לשיווק השקעות או ייעוץ השקעות לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן.

כותבי המאמרים ,הנם כתבים בלבד ולא יועצי השקעות.

וכן מודגש,כי לכותבי המאמרים בפורטל זה, יש אחזקה בחלק מהמניות ,והם עשויים למוכרן מעת לעת.

חשוב להבין, כי במידע הנכתב במאמרים, עשוי ליפול טעויות וכן עשויים לקרות שינויי שוק ו/או שינויים אחרים במנייה, וכי עלולות להתגלות סטיות בין הנתונים הנכתבים למצב החברה בפועל.

אי לכך,צוות "ישראל בורסה", לא יהיה אחראי בכל צורה שהיא, לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה.

 

פרסומת
פרסומת

פרסומת
פרסומת