עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

תא אדומה-חוץ מכוכבת אחת שעולה 20%

הבורסה בתל אביב נעלה את היום באדום, לאחר הירידות החדות שנרשמו בסוף השבוע בניו יורק. מניה אחת בלטה מעל כולן - נקסט ג`ן שקפצה 20%. מה הסיפור? (24-4-2022)
תא אדומה-חוץ מכוכבת אחת שעולה 20%

דורון בראס

נקסט ג`ן - הקש בגג למיזוג?

חברת נקסט ג`ן שנסחרת בבורסה לניירות ערך צפויה להתמזג לחברת סנט טק מדיקל הפרטית.

היום חברת נקסט ג`ן נסקה בכ-20% והשלימה עלייה של 65% בחודש האחרון.

רק לפני כשבוע פורסם שחברת אינספקטיר האמריקאית קיבלה אישור FDA להשתמש בטכנולוגית מכשיר הנשיפה לגילוי קורונה שפיתחה - המתבסס על הפטנט של חברת סנט טק, ולכן החברה יכולה להפיץ אותו באישור של סנט טק בלבד.

כתבנו בהרחבה באתר שלנו על הצעד הקריטי הזה עבור חברת סנט טק.

במהלך השבוע האחרון לא פסקו הפרומואים לכתבה בערוץ רשת 13 על חברת סנט טק מדיקל שחלקה הראשון שודר היום. כנראה שלכתבה בערוץ ולאישור הFDA למכונת בדיקת קורונה בנשיפה חלק נכבד בעליות האחרונות.

החברה לא מסתירה את העובדה שמי שפיתח את הטכנולוגיה הוא הראל הרשטיק שישב 23 שנה בכלא על רצח לוכד הנחשים בשנת 1996. מאחורי הרשטיק עומדים סוללה של בכירים ומומחים שנותנים גב חזק מאד לטכנולוגיה שפיתח, ביניהם: זאב רוטשטיין, יעקב עמידרור והמכון הביולוגי בישראל.

בחלק השני של הכתבה מחר אנחנו אמורים לראות את המכונה שפיתחה סנט טק. ואם אכן יש פה מכונה עובדת, מדובר באחד מהסיפורים הגדולים ביותר בהתפתחות הרפואה העולמית.

חברת נקסט ג`ן היא אחת מהחברות שאנחנו עוקבים אחריה צמוד ב`ישראל בורסה`, החברה אמורה להודיע על מיזוג לסנט טק בקרוב, התאריך טרם ידוע. האם אנחנו רואים פה הקש בגג למיזוג? נמשיך לעקוב מפה.

ממשיכים בעקבות ארה"ב

מדד הנסד"ק איבד 5.7% בשלושת ימי המסחר האחרונים ו 9.7% מתחילת החודש. הבוקר השוק הישראלי פתח את שבוע המסחר כשפער הארביטראז המשוקלל במדד ת"א 35 הינו שלילי בשיעור חריג של 1.7%.

חברת ראדא ירדה היום 6.6% והובילה את טבלת היורדות, גם לייבפרסון ופריון נטוורק ירדו כל אחת כ-6%.לחץ כאן וקבל את הסקירה על חברת המימון הדיגיטלי שתשנה את עולם האשראי 
מובהר ומודגש כי הכותב [מחזיק בניירות ערך שהונפקו על ידי החברה נשוא המאמר] או [מספק שירותי ייעוץ לחברה בתחום שוק ההון ומקבל תמורה עבור כך]  ("החברה"), ועל כן קיים לו עניין אישי בחברה ובניירות הערך שלה. אין לראות במידע המובא במאמר כהצעה או שידול לקנות, למכור או לבצע עסקה כלשהיא בנייר ערך או מכשיר פיננסי אחר שהונפק על ידי בחברה, ואין באמור משום המלצה או הבעת כדאיות לגבי השקעה בחברה. המידע שמסופק במאמר הינו לצורך אינפורמטיבי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו ונתוניו האישיים של כל אדם.

פרסומת
פרסומת
פרסומת
פרסומת
בואו ללמוד שוק ההון עם עינב כהן! לפרטים נוספים לחצו כאן.