עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

RBC- סקטור הטכנולוגיה החם ביותר בשוק

"חברות ה 500 S&P הטכנולוגי ממוקמים היטב בכדי להנות ממחזור ההתאוששות והצמיחה הכלכלית בעוד הם חשופים רק במעט לסיכוני השוק". (6-2-2011)
RBC- סקטור הטכנולוגיה החם ביותר בשוק

 

בסקירת השוק השבועית של RBC, שותפו האסטרטגי של תמיר פישמן,  הדגיש האנליסט מיילס זייבלוק את חשיבותו של סקטור הטכנולוגיה ואת דירוג תשואת היתר הניתן למגזר. בצד הטכני מניות הטכנולוגיה שברו גג זכוכית ועברו את החסם העליון של השנים האחרונות, פריצה זו מעידה על הובלה ארוכת טווח אשר צפוי למגזר הטכנולוגיה. עוד מציין האנליסט זייבלוק כי לחברות הטכנולוגיה הרבה מהמאפיינים היסודיים שנהוג לקשר לחברות מובילות  טווח ארוך. לחברות אילו מאזנים נקיים, הם מרבים להחזיר כסף למשקיעים, הם מציגים רווחויות טובה ולרוב הם אינם יקרות.
חברות ה 500 S&P הטכנולוגי ממוקמים היטב בכדי להנות ממחזור ההתאוששות והצמיחה הכלכלית בעוד הם חשופים רק במעט לסיכוני השוק. אינדקטורי טכנולוגיה אמריקאים ממשיכים להשתפר (כדוגמאת San Francisco Feds Tech Pulse) כאשר בו בעת בתוך ה S&P זהו הסקטור החשוף ביותר למדינות צמיחה מחוץ לאמריקה ואירופה.
תתי הקבוצות המובילים בתוך מגזר הטכנולוגיה הינם: תוכנה ושירותים, מוליכים (Semi) וציוד חומרה, אשר כולם בעלי תכונות רצויות להשקעה. ב- RBC מציינים כי מבין השלושה מגזר התוכנה והשירותים הוא הסקטור המועדף ביותר.
מובהר ומודגש כי הכותב [מחזיק בניירות ערך שהונפקו על ידי החברה נשוא המאמר] או [מספק שירותי ייעוץ לחברה בתחום שוק ההון ומקבל תמורה עבור כך]  ("החברה"), ועל כן קיים לו עניין אישי בחברה ובניירות הערך שלה. אין לראות במידע המובא במאמר כהצעה או שידול לקנות, למכור או לבצע עסקה כלשהיא בנייר ערך או מכשיר פיננסי אחר שהונפק על ידי בחברה, ואין באמור משום המלצה או הבעת כדאיות לגבי השקעה בחברה. המידע שמסופק במאמר הינו לצורך אינפורמטיבי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו ונתוניו האישיים של כל אדם.

פרסומת
פרסומת
פרסומת
פרסומת
בואו ללמוד שוק ההון עם עינב כהן! לפרטים נוספים לחצו כאן.